Suat(Figen EVREN) Arka Sokaklar’a Geri Dönecek mi? Arka Sokaklar Yeni Suat Kim Olacak?

Arka Sokaklar dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. Arka Sokaklar  dizisinde 11 sezon bizlerle birlikte olan Figen EVREN yaptığı resmi açıklama ile artık hiç bir dizide rol almak istemediğini ve Asos’a yerleşeceğini açıkladı. Bu durumda Figen EVREN Arka Sokaklar 2017 2018 yeni sezonunu kadrosunda kesi olarak bizlerle olamayacak; ancak bu  Arka Sokaklar dizisinde Suat karakterinin öleceği anlamına gelmiyor.

Bize gelen duyumlara göre Arka Sokaklar dizisinde Suat karakterinin ölmeyeceği Erler Film Figen Evren’in yerine yeni bit oyuncu ile Suat karakterini yaşatacağı haberleri var; ancak bu haber kesinlik taşımıyor. Kesin olan şey ise Figen Evren’in olmayacağı.

Erler Film Hüsnü Çoban’ın ailesini dağıtmayı göze alamaz. Zira Suat ölürse Hüsnü Çoban ve ailesi de dağılır. Arka Sokaklar dizisini bir aile dizisi yapan şey ise Rıza Soylu’nun ve Hüsnü Çoban’ın ailesi. Daha önce  Arka Sokaklar dizisinde Rıza Soylu’nun eşi Ayla Soylu karakterine hayat veren  Filiz Taçbaş diziden ayrılmak istemiş ve diziden ayrılmıştı. Erler Film ise Ayla Soylıu karakterini öldürmemiş ve yerine Hülya Kalebayır Çelik ile anlaşarak farklı bir oyuncu ile Ayla Soylu karakterine hayat vermiş ve bu değişiklik her ne kadar tepki ile karşılaşsa da sonrasında Hülya Kalebayır Çelik’in başarılı oyunculuğu ile unutulmuştu.

Figen EVREN Arka Sokaklar’a Geri Dönecek mi?

Figen EVREN hiç bir şekilde Arka Sokaklar’a geri dönmeyecektir; ancak Erler Film bence yeni bir karakter ile Suat karakterini yaşatmaya devam edecektir. 

Arka Sokaklar Yeni Suat Kim Olacak?

Şuanda Arka Sokaklar dizisinde Suat karakterine yeniden hayatverecek oyuncu belli olmadı. Bu konuda bir açıklama geldiğinde siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız. [saributon] Arka Sokaklar 2017 2018 Yeni Sezon [/saributon]Ne Zaman Başlayacak? Detaylar için tıklayınız

 

dizibilgi google play

Suat(Figen EVREN) Arka Sokaklar’a Geri Dönecek mi? Arka Sokaklar Yeni Suat Kim Olacak? (9 Yorum)

    • Azra bence figen evren tekrar oynama şansı var inşallah arka sokaklar dizisinin 514.bölümde oynar

  1. figen evrenin gitmesine cok uzulduk insallah ilerleyen zamanlarda sizi ekranlarda gorebilme sansimiz olur

  2. çemberlitaş sütunun karşısınsda GECEKONDUM VAR VE ESKİDEN AĞRI BELEDİYE BAŞKANIYDIM