Su ve Ateş Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Burak 21 Haz 2018 Su ve Ateş  0

Su ve Ateş Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri Kim Kimdir ?

Ay Yapım yeni bir iddialı dizi için kolları sıvamış durumda. Dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşiyor. Dizide İbrahim Çelikkol ile Bensu Soral başrolde olacaklar. Dizin diğer karakterleri için Kast çalışmaları devam ediyor.

Öte yandan dizi ile ilgili diğer ip uçları da elimize ulaşmaya başladı. Dizinin çekimleri Mardin ilinde başlayacak ve daha sonra İstanbul’da devam edecek. Mardin’de özellikle tarihi mekanlarda çekimler gerçekleştirilecek. Bu nedenle Kültür ve Turizm bakanlığından izinler alınmaya başlandı. Dizide ayrıca bolca aksiyon sahnesi olacak.  Dizide İbrahim Çelikkol’un partneri olarak Bensu Soral’ın tercih edilmesi ise tartışma yaratacak gibi görünüyor. İkili arasında 10 yaş fark olmasının yanı sıra ciddi bir boy farkı da söz konusu. Bu nedenle ikilinin birbirine ne kadar yakışacağı merak konusu.

Su ve Ateş Oyuncu Kadrosu

İbrahim Çelikkol

1982 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuğa geçiş yapmıştır. Spor ile yakından ilgili olan yakışıklı oyuncu basketbol ile uzun yıllar ilgilenmiştir. Pars : Narkoterör isimli yapımla oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Daha sonra İffet ve Merhamet dizilerinde yer almıştır. Daha sonra Reaksiyon isimli dizide baş rol oynamış fakat dizinin ekran ömrü çok uzun olmamıştır. Son olarak Siyah Beyaz Aşk isimli dizi ile ekranlarda boy gösteren oyuncu Fetih : 1453 filmi ile beyaz perdede yer almıştır. Mihre Çelikkol ile evlidir.

Bensu Soral

1991 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Hande Soral’ın kardeşidir. Ablasından daha sonra ekranlarda görünmeye başlasa da boynuz kuşağı geçer misali ablasından daha büyük projelerde yer alarak daha başarılı bir grafik çizmiştir.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni tamamlayan güzel oyuncu Yol Ayrımı dizisi ile ekran kariyerine başlamıştır. Daha sonra Boynu Bükükler isimli dizide hayat verdiği Miray karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Son olarak içerde dizisinde canlandırdığı Melek karakteri ile başarısını sürdürmüştür.

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

“Su ve Ateş Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Birce ibrahim başkası olamaz birbirine yakisan çok güzel bir cift Onlar turkan soray kadir inanir gibiler çok yakisiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.