Stil Avcıları Yarışmacıları Kimler? Melekler ve Yıldızlar Kadroları.

Burak 23 Eki 2017 Haberler  0

Melekler ve Yıldızlar kadroları netleşiyor.

Demet Şener, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in sunumunda gerçekleşecek olan program Stil Avcıları yakıda FOX TV de izleyici ile buluşacak. Programda Melekler ve Yıldızlar adlı iki grup mücadele edecek ve herkes kendi stilini oluşturacak.

Yarışmada Melekler takımını ünlü isimler oluşturacak. Yıldızar takımında ise moda ikonu olmaya çalışan kızlar ünlüler karşısında şanslarını deneyecek. Yayın tarihinin yaklaşmasıyla birlikte her iki gruptaki yarışmacılarda yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Yarışmada en çok dikkat çeken isimlerse Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yarışan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Berna Keklikler ve Big Brother yarışmasının finalisti İdil Naz Kaluç. İki olaylı ismin aynı yarışmada yer alması izleyiciler arasında şimdiden büyük heyecan yarattı.Ünlüler takımında ise Şebnem Schaefer ve Fatoş Seymen ve Berna Arıcı şu ana kadar açıklanan isimler.

 

Şebnem Schaefer Kimdir? :

1984 Frankfurt doğumlu model ve sunucu. 15 yaşında modelliğe başlayan Schaefer 90 lı yıllarda yayınlanan SMS yarışması ile sunuculuk kariyerine başlamıştır. Üniversite eğitimini Almanya’da tamamlayan güzel sunucu İyi derecede İngilizce Almanca ve Fransızca bilmektedir.

 

Fatoş Seğmen Kimdir?

1982 İzmir  doğumlu model ve sunucu . 2000 yılında Bakü’de Best Model of the World yarışmasında 1. olmuştur.2004 de Türkiye 2. güzeli seçildikten sonra modellik ve sunuculuk kariyerine başlamıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.