Star Tv 2019 Yaz Sezonu Yayın Programında Neler Var?

Burak 31 May 2019 Haberler  0

Bir sezonu daha bitiren ve yaza hazırlanan kanallar arasında Star tv’ nin bir yaz dönemi boyunca ekranında neler olacak?

Kuzgun, Kardeş Çocukları, Erkenci Kuş, İstanbullu Gelin, Avlu ve Söz dizileri ile başarılı bir sezonu geride bırakan Star tv ‘nin yaz döneminde ekrana gelecek diziler, yarışmalar ve televizyonda ilk kez yayınlanacak filmler var işte onlar;

“Erkenci Kuş”

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı sevilen dizi “Erkenci Kuş” yeni bölümleri ile Salı akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

“Eyvah Düşüyorum”

Onur Buldu’nun sunuculuğunu yaptığı, “Eyvah Düşüyorum”, yeni bölümleriyle hem yarışmacılara, hem de ekran başındaki izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

“Kapanmadan Kazan” 

Büyük ödülleri ile star tv de ekranlara gelecek olan yarışmayı Alp Kırşan sunacak.

“Benim Tatlı Yalanım”

Başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı yeni dizi “Benim Tatlı Yalanım” da ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna’nın süprizlerle dolu hikayesi 13 Haziran Perşembe izleyici ile buluşacak.

Sinema Kuşağında

Züğürt Ağa, Çiçek Abbas, Şabaniye, Tokatçı gibi unutulmaz Yeşilçam fimleri ve John Wick 2, La La Land, Sihirbazlar Çetesi 2 gibi televizyonda ilk kez ekrana gelecek yapımlar bir yaz dönemi boyunca Star tv ekranlarında olacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.