Söz Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (2017 2018)

Söz dizisi yeni sezon  başlama tarihi açıklandı. Sosyal medyada yer alan habere göre çok yüksek ihtimal ile 18 eylül pazartesi günü Söz 20:30 da Star TV’de

Star Tv ekranlarının en çok izlenen dizisi Söz 19 haziran pazartesi günü 12. bölümü ile ilk sezonun sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Tims B yapım Söz dizisi için  2. sezon hazırlıklarına başladı; mümkün olduğunca elinde ki kadroyu korumaya çalışan Tims B yapım ne yazık ki Atakan Arslan’ı kadroda tutmayı başaramadı; Atakan Arslan ayrılmasından sonra sosyal medya da ve medya kulislerinde ayrılıkların devam edeceği konusunda haberler var.

Atakan Arslan’ın ayrılmasına misilleme olarak  Tims B yapım  kadrosuna çok efsane bir isim olan Mehmet Özgür’ü dahil etti. Yine kulislerde sezon öncesi ve sezon içinde bir çok ismin söz dizisinde rol alacağı bilgisi var.

Söz Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Cihan ÜNAL(Büyük Bey)

1946 Kastamonu doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana sanat Dalı Başkanlığı ile Öğretim Görevlisidir. Son olarak onu Kadın İsterse dizisinden hatırlıyoruz.

Ezgi ÇELİK(Yüzbaşı Songül)

Son olarak  Asi, Bir Çocuk Sevdim, Şubat, Ben de Özledim gibi projelerde yer almıştır.

Mehmet Özgür (Agah BEy)

1970 yılında Antalya’da dünyaya gelen Mehmet Özgür 47 yaşındadır. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmenidir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezundur.  Tiyatrocu yönü ile tanınan Mehmet Özgür 2004 yılında Suskunlar dizisi ile ilk defa dizilerde rol aldı. Sonra ki yıllarda ise Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Filinta gibi dizilerde rol aldı. Masum Selahattin İçimdeki Fırtına Hanım Köylü dizilerinde rol almıştır.

Söz Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Çağan Atakan Arslan(Üsteğmen Zafer Yaman Geveze)

Çağan Atakan Arslan Söz dizisinde kendi isteği ile ayrıldığını duyurdu. Çağan Atakan Arslan bu açıklamasını yaparken #kimseninadamıolmakendinol etiketini kullandı. Bu durumda Çağan Atakan Arslan ile Söz dizisi yetkilileri arasın da bir sürtüşme yaşandığını düşünebiliriz.

Volkan Uygun (Kibar)

Söz dizisinde Kibar karakterine hayat veren Volkan Uygun sezon finalinde diziden ayrılacak.

Söz 2. sezon tanıtım fragmanı 18 Eylül

dizibilgi google play

Söz Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (2017 2018) (11 Yorum)

  1. Ayyy bende helincim ilayda ceviki seviom ke ne guzelde bu diziye girse izlerim tolga saritasin kardesi roluyle demi

  2. Isimsizleri izliom artik izlemiom ama cunku sevdigim karakter cikti ilayda cevik

    Ama kuzenim dedi diziye ege kokenli gircek kalp atisindaki meslegide ismi ve soyismide sozde oyle olacak doktor bahar tunc zaten kalp atisini da oguz ve bahar icin izliyom

  3. Atakan sosyal medyadan ayrildigi duyurdu ama bence ayrilmamali mehmet ozgur baharin babasi olucak galiba