Söz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının en çok izlenen dizisi Söz yeni sezon onayını aldı ve sezon finali hazırlıkları yapmaya başladı. Söz dizisi sezon finali tarihi kesin olarak açıklandı İçerde Dizisi Söz dizisinin en büyük rakibi olarak Söz dizisi de 19 haziran pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Söz dizisinin ise 12. bölümü ile 19 haziran pazartesi günü 1. sezon finali yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı. Bu durumda söz dizisi 13. bölüm yeni sezonda ekranlarımızda olacak. Söz dizisi için Star Tv ile Tims&B yapım arasında ilk sezon için 12 ve ikinci sezon için 39 bölümlük yayın sözleşmesi imzalanmış.

Söz dizisinin aslında İçerde dizisi final yapmışken bir kaç hafta daha devam etmesini ve İçerde izleyicisini de yeni sezon için kendisine çekmesini beklerdim ancak Söz dizisi yapımcısı Tims&B haziran ayının son haftalarında izleyicinin az olacağını tahmin edip erken sezon finali kararı almış olabilir. 2017 2018 yeni sezonunda eğer çok başarılı bir dizi başlamazsa Söz dizisinin en az 8 veya 9 reyting alarak rekor kırmasını bekliyorum

Söz dizisi yurt dışı satışları da devam ediyor. Dünyanın en çok yükselen ve en başarılı 5 yeni dizisi içine girerek rekor kıran Söz dizisine oldukça fazla talep var.

[pembebuton]Söz Dizisi Yeni Sezon ne zaman başlayacak?[/pembebuton] Detaylar için tıklayınız

Söz  Sezon Finali Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanamadı

dizibilgi google play

Söz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? İşte Detaylar (11 Yorum)

  1. Soz resmen bagimlilik yapti.biz bir hafta bekleyemezken simdi bu kadar nasil bekleyeceğiz…

  2. keşke filim sezon finali olmasa alışmıştık biran önce başlasın sezon finalini uzatmasınlar