Söz Komiser Ceren (Burcu Binici) Kimdir ?

Burak 29 Oca 2018 Söz  0

Söz Dizisi Komiser Ceren Kimdir ? Yaşı Boyu

Star Tv ninreyting rekortmeni dizisi “Söz” oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Diziye son olarak özel harekat polisi Ceren Komiser dahil oldu. Operasyonlarda askeri tim ile birlikte yer alacak olan Komiser Ceren suçluların peşine düşecek. Söz dizisinde Komiser Ceren karakterine ise Burcu Binici hayat veriyor.

Söz Dizisi Komiser Ceren Kim Yaşı Boyu Sevgilisi

6 Temmuz 1986 yılında doğmuştur. Erzurum doğumlu olan oyuncu 4 kardeş’in en küçüğüdür.  Çocukluğu Ege’ninAydın ilinde geçmiştir. İlk okul ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Güzel oyuncu müzik ve dans ile yakından ilgilidir. Küçük yaşlardan itibaren dans’ın yanı sıra şan dersleri almıştır.1.74 boyundaki oyuncu 56 kilodur.

Lise eğitiminin ardından doğum yeri olan Erzurum’a dönmüştür. Burada bir süre bankacı olarak çalışmıştır.Daha sonra Anadolu Ateşi dans ekibine dahil olmuş ve  1 yıl kadar bu grupta dans etmiştir. Ardından oyunculuk ile ilgilenmeye başlayan Burcu Binici , 2007 de yayınlanmaya başlayan Bir Bulut Olsam dizisi ile ekran kariyerine başlamıştır. Bu dizide Gülengül karakterine hayat vermiştir. Daha sonra Sensiz Yaşayamam isimli dizide başrolü almayı başarmış fakat bu dizinin ekran ömrü kısa olmuştur. Düriye’nin Güğümleri  ve 6 Mantı isimli dizilerde de yer alan oyuncu son olarak Aşak Zamanı isimli dizi ile ekranlarda boy göstermiştir.

Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı
Söz Dizisi Belgeseli
Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Söz Dizisi Derya Öldü mü ? Deniz Baysal Diziden Ayrıldı mı ?

“Söz Komiser Ceren (Burcu Binici) Kimdir ?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Başarılı olacaktır

  2. sriti jha dedi ki:

    Söz,Çukur,kutül Amare ve sidhart malthora filimleri harikadan’da ötede efsane hepsi bayılıyoruum ya bu dizilere ve filmlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.