Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı

Burak 09 Ağu 2019 Haberler  0

Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı. Söz dizisi bitse bile yeni gelişmeler devam ediyor. Kısa bir süre önce Söz dizisinin Belgeseli yapılmıştı, şimdi ise dizi severleri için özel Söz Sondtrack Albüm yapıldı.

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Söz dizisinde 84 bölümlük ekran macerası artık bitti. Ancak dizi ile gelişmeler devam ediyor Şöyle ki,

Şimdi ise Söz dizinin soundtrack albümü çıktı.

 

Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Aybüke Pusat, Deniz Baysal,Görkem Sevindik, Burak Sevinç, Meriç Aral gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizi Mayıs ayında final yaparak ekrana veda etti. Ancak sürprizler bitmek bilmiyor.

Geçtiğimiz hafta Söz dizisinin belgeseli 7 bölüm halinde sosyal mecralarda izleyicilerle buluşmuş ve büyük beğeni toplamıştı.

Şimdi de dizinin albüm müjdesi geldi.

Söz Dizisi Albümü

Spotify, Fizy, Muud, Deezer, Amazon gibi dijital platformlarda yayınlanan ‘SÖZ’ albümü 11 parçadan oluşuyor.

Soundtrack albümde ‘SÖZ’ün unutulmaz müziklerine imza atan Atakan Ilgazdağ imzası taşıyan jenerik müzikleri başta olmak üzere başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş, Burak Sevinç, Doğukan Polat, Eren Vurdem’ın yanı sıra Ceren Çağatay’ın seslendirdiği çok özel şarkılar yer alıyor.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.