Söz Dizisine Mehmet Özgür Dahil Oldu

Burak 04 Ağu 2017 Söz  0

Star TV’nin sevilen asker dizisi Söz’e yeni bir karakter daha dahil oldu. Çağan Atakan(Avatar Atakan) geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldığını instagram hesabından duyurmuştu. Hemen arkasından gelen yeni transfer akıllara Atakan’dan boşalan yere yeni oyuncunun gelmesini getirdi.

Türkiye’ye yapılan saldırı sonucu vatan topraklarının dört bir tarafından gelen gözü pek kahramanlarından seçilen 12 vatan evladının kahramanlıklarının anlatıldığı diziye Mehmet Özgür dahil oldu. Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı “Söz” dizisi yeni sezonda eylül ayından itibaren Star TV ekranlarından yayınlanmaya devam edecek.

Mehmet Özgür Kimdir ?

Söz dizisinde rol alacak olan Mehmet Özgür 30 Ağustos 1970 yılında Antalya’da dünyaya geldi.  İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okudu. İlk dizi deneyimi ‘Tarçın Konuştu’  olmuştur. Bu başarısının ardından, ‘Suskunlar’, ‘Muhteşem Yüzyıl’,  ‘Çalıkuşu’ dizilerinde de oynamıştır. Türkiye’de yayınlanan ve en yüksek bütçeli filminin de yapım ortaklığını üstlenen Mehmet Özgür evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı
Söz Dizisi Belgeseli
Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Söz Dizisi Derya Öldü mü ? Deniz Baysal Diziden Ayrıldı mı ?

“Söz Dizisine Mehmet Özgür Dahil Oldu” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  lan bu adam kollamadada oynadı ya onu niye yazmıyonuz

  1. Gökay dedi ki:

   Çok güzel dizi

 2. Anonim dedi ki:

  Kesin baharin babasi

 3. guzel dedi ki:

  Sizi cok sevirik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.