Söz Dizisine Mehmet Özgür Dahil Oldu

Star TV’nin sevilen asker dizisi Söz’e yeni bir karakter daha dahil oldu. Çağan Atakan(Avatar Atakan) geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldığını instagram hesabından duyurmuştu. Hemen arkasından gelen yeni transfer akıllara Atakan’dan boşalan yere yeni oyuncunun gelmesini getirdi.

Türkiye’ye yapılan saldırı sonucu vatan topraklarının dört bir tarafından gelen gözü pek kahramanlarından seçilen 12 vatan evladının kahramanlıklarının anlatıldığı diziye Mehmet Özgür dahil oldu. Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı “Söz” dizisi yeni sezonda eylül ayından itibaren Star TV ekranlarından yayınlanmaya devam edecek.

Mehmet Özgür Kimdir ?

Söz dizisinde rol alacak olan Mehmet Özgür 30 Ağustos 1970 yılında Antalya’da dünyaya geldi.  İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okudu. İlk dizi deneyimi ‘Tarçın Konuştu’  olmuştur. Bu başarısının ardından, ‘Suskunlar’, ‘Muhteşem Yüzyıl’,  ‘Çalıkuşu’ dizilerinde de oynamıştır. Türkiye’de yayınlanan ve en yüksek bütçeli filminin de yapım ortaklığını üstlenen Mehmet Özgür evli ve bir çocuk babasıdır.

 

dizibilgi google play

Söz Dizisine Mehmet Özgür Dahil Oldu (4 Yorum)