Söz Dizisi Selim (Burak Çelik) Kimdir ?

“SÖZ” Dizine Burak Çelik Dahil Oldu.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği reyting rekortmeni dizi Söz oyuncu kadrosunuda güçlendirmeye devam ediyor. Yağız Alp’in yönetmen koltuğunda oturduğu Ertem Özışık’ın senaryosuu yazdığı dizi oyuncuların performansıyla da büyük beğeni topluyor.

Sürpriz bir karakter canlandıracak…

Pazartesi akşamlarının zirvedeki dizisi Söz yakışşıklı oyuncu Burak Çelik’i kadrosuna dahil etti. Burak çelik dizide sürpriz bir karakteri canlandıracak. Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan 27. Bölümde Burak Çelik “Selim” karakterini canlandıracak. Aksiyon dolu dizide gizli bir görev yürüten Eylem ile Selim’in yolları kesişecek.

 

SÖZ Selim (Burak Çelik) Kimdir ? Gerçak Adı Yaşı Boyu Kilosu.

1992 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 2013 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmısında birinciliği elde etmiştir. Daha sonra Hande Yener’in ‘Hasta’ isimli klibinde yer almış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Karagül isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Bu dizide Serdar rolüne hayat vermiştir. 2016 yılında yayınlanan Hayat Sevince Güzel adlı dizide Barış rolünü başarılı şekilde canlandırarak çıkışını sürdürmüştür. Birici olduğu 2013 Best model of Turkey yarışmasının kadın birincisi Ayşenur Özkan ile evlilik yapmış 2 yıl süren birliktelikten sonra  çift ayrılmıştır.

 

dizibilgi google play

Söz Dizisi Selim (Burak Çelik) Kimdir ? (4 Yorum)

  1. burak çelik çooooooooook yakısıklsın Allah var yanlız sözdizisı nezaman final yapıyor meraktan geberdim

  2. BU DİZİ ŞAHANE FİNAL 49 BÖLÜMMÜŞ AA BARİ 50 YAPIN BİRDE BURAK SAGYAŞAR KENDİSİNE AİT OLDUGU FOCUS FİLM DE BENİ AFET GÜNLÜK DİZİSİNİ YA BİTİRSİN HAZİRANDA SENARYOSU BERBAT ÖTESİ YEN İ2 DİZİYLE İZLEYİCİ KARŞISINA GÜNLÜK DİZİ OLARAK ÇIKARILSIN