Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

TİMS & B Yapım’ın Star Tv için hazırladığı yeni dizi  Söz ilk bölümü  3 nisan pazartesi günü izleyicisi karşısın çıkacak.  Söz dizisinin senaristi ise  Ethem Özışık olarak açıklandı.  Ethem Özışık Söz dizisinde Nişanlısı Pkk’lı teröristler tarafında haince katledilen bir Özel Kuvvetler subayının yaşamını anlatacak. Özel Kuvvetlere bağlı görev yapan kahraman bordo bereli askere ise Tolga Sarıtaş Hayat verecek.

Söz Dizisinin yönetmeni ise Yağız Alp Akalın olacak. Söz dizisinin daha önce ismi Can Feda ve Özel Kuvvetler olarak açıklanmış ancak değiştirilmişti.

Söz Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş(Yavuz)

Yavuz; zeki ve cesaretli bir kıdemli üsteğmen ve tim komutanıdır

Çağan Atakan Arslan(Geveze- Zafer YAMAN)

Üsteğmen’dir

Nihat ALTINKAYA(Yarbay ERDEM)

Erdem Tabur komutanıdır. Korkusuz bir askerdir.

Aybüke Pusat(Doktor Bahar)

Hastahane zincirleri olan bir ailenin doktor kızıdır. Özgürlüğü için ailesinden ayrılmış ve kendi iç yolculuğuna çıkmıştır. İçten ve yardım sever bir kızdır.

Söz Dizisi Bahar Kimdir? Detaylar için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Meriç Aral(Eylem) 

1990 yılında İstanbul’da doğan Meriç Aral 26 yaşındadır. Son olarak Yüksek Sosyete dizisi ile adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Bilgi Üniversitesi’nde hukuk fkültesi mezunudur. Unutursam Fısılda ve Medcezir dizilerinde de rol almıştır.

Eylem Viranşehir ve çevresinde ki bölgeye savaş muhabiri olarak gönderilmiştir. Kendisini Bağımsız bir savaş fotoğrafçısı olarak tanıtsa da bölgede savaş değil terör ile mücadele vardır. Tim’den Fethi’yue aşık olacak ve hayatı sorgulamaya başlayacak

Eren Vurdem(Ateş)

1988 yılında Konya’da doğan Eren Vurdem 29 yaşındadır. Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü mezun olan Eren Vurden aksiyon dizisi olarak Şefkattepe, Arka Sokaklar ve Son Mektup dizisinde rol aldı. Son olarak ise  İnadına Aşk dizisinde başrolde yer aldı.

Ateş Yarbay’ın kızına aşık çapkın bir tiptir. Annesi babası yoktur. 

Ateş istihbarat alma konusunda ve gizlenme konusunda uzman bir askeridir. Lakabı ise Karabataktır. Karabatak denilmesinin sebebi ihtiyaç olduğunda ortaya çıkması ve gizlenmesi gereken durumlarda ise bir anda kaybolmasından gelir. 30 yaşında olan Ateş’in rütbesi Başçavuştur.

Burak Sevinç(Fethi)

Aslında bir müzisyen olan ve üniversiteyi konservatuvarda okuyan Burak Sevinç sonrada kız arkadaşının dizisi sektöründe olması ile dizi sektörüne dahil olmuştur. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Timur karakteri ile tanınmıştır.

Fethi; Hafif silah uzmanı. 28 yaşında. Lakabı avcı. Rütbesi ise Üst çavuş. Eylem’e aşıktır.

Mustafa Yıldıran(Başçavuş Ali Haydar)

İçerde dizisinde canlandırdığı Mestan karakteri ile dikkatleri çeken Mustafa Yıldıran 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Ali Haydar 35 yaşında savaş uzmanı bir başçavuştur. Korkusuz bir asker olan Ali Haydar’ın lakabı dini yönün kuvvetli olması sebebi ile Hafızdır. 4 çocuk düşürmüştür eşi. Hamiledir.

Görkem Sevindik(Mücahit) Keşanlı

Mücahit kendisini şehit olmaya adamış psikopat bir asker. Tam bir deli. Amacı delik deşik parça pinçik olmak.

Aytaç Şaşmaz(Çaylak) Feyzullah

Aytaç Şaşmaz 1993 Manisa doğumludur. Fotomodel olarak sektöre giren Aytaç ŞAŞMAZ Manisa’da konservatuvar okumuştur. Günebakan dizisinde Rüzgar karakteri  ile ünlenmiştir.Ana kuzusudur.

Feyzullah mesleğe yeni başlayan bir askerdir. İstihkam konusunda uzmandır. Uzman Çavuş olarak mesleğe başlamıştır. 22 Yaşındır. Ekibin en gencidir. 

Mehmet Ali Karakuş(Kurt Deli) -Şehit oldu-

Serhat KILIÇ(Çolak)

Çolak terör örgütünün psikopat lideridir. Acımasız bir teröristtir.

Yiğit UÇAN(Sebo Sebastian)

Gazeteci Eylem’in eski sevgilisi. Çolak’ın has adamı

Doğukan Polat(Aşık)

ekibin sağlıkçı çavuşudur.

Oktay Samurkaş(Baba Hakkı)

Volkan Uygun(Cevdet) – Kibar-

İlayda ILDIR(Nazlı Korkmaz)

Nazlı Erdem Albay’ın kaçırılan kızıdır.

Nil Günal(Güler Korkmaz)

Erdem Yarbayın hanımı

Derda Yasir Yenal(Yasin)

Yasin vatan sevdalısı bir Mit’çidir.

Hasan Üner(Hamza)

Hayat Bazen Tatlıdır Kehribar ve  Aşk ve Mavi dizilerinde rol almıştır.

Hamza Özgür Suriye Ordusu’nun Komutanıdır.

Mehmet ÖZGÜR

 

Söz Dizisi Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı (26 Yorum)

  1. Gerçekten bu diziyi izledikten sonra tek hayalim bu dizide oynamak oldu ve saygı değer tolga sarıtaşı tanımak bunu gerçekten herşeyden çok istiyorum olmiyacağını bile bile bunun içinde banada keşke gerçek olur demek ve hayal kurmak düşer

  2. Gençliğimizi uyutmak için yapılan ahlak dışı aşk dizilerinden çok çok güzel olmuş gerçek bir vatan evladı nasıl olur onu anlatmış bu dizi yolları açık olsun inşallah

    • Kesinlikle haklısın saçma aşk dizileri izlemek yerine en mantıklısı böyle asker dizileri izlemek
      Üniversite sınavına hazırlanıyorum ama yinede izliyorum asla kaçırmam bu dizi

  3. Emre kınayı hiçbir dizide sevmedim ama söz dizisinde bir karakteri ve şahsiyeti olmuş, oyuncuların hepsi süper sanki rol yapmıyor, rollerini yaşıyorlar, oyuncuları ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum

  4. Gunebakan dizisinde Ismail Ege Sasmaz gidiyordu Aytac Sasmaz gitmiyordu ve yanilmakta haklisiniz RESUL bey bir birlerine acayib benziyorlar ve kardesler ben ise soz dizisinde gordugumde Ismail ege sasmaz sandim ses tonlari konusmalari haraketleri bile benziyor 🙂