Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

3. sezonunda izleyicilerle buluşmaya devam eden Savaşçı dizisi ile Söz dizisinin kaderi birbirine benzerdi. Her ikisi de asker dizisi idi, aynı zamanda başlamışlar ve 3 sezon boyuncada devam etmiş seyirci bu iki diziyi de çok sevmişti.

Daha önce Kanal D’deki İsimsizler dizisi erken pes etmiş ve ekrana veda etmişti. En son bu sezon da Necati Şaşmaz’ın firması Pana Film’in Nöbet dizisi ekranda sadece 8 bölüm dayanan asker dizisi olmuştu.

Söz Dizisi Neden Final Yapıyor?

Asker dizileri kategorisinde Söz dizisinin reytinglere kurban gittiği düşünülüyor. Söz Dizisi 27 Mayıs pazartesi günü final yapması ile birlikte sadece Savaşçı dizisi kalacak. Pazar akşamları Fox TV’de yayınlanan dizi, 4. sezonda da devam etmeyi başaran tek asker dizisi olacak.

Savaşçı Dizisi 4. Sezonda da Ekranlarda Olacak

Savaşçı dizisinin hayranları “Söz bitti ama çok şükür Savaşçı devam ediyor” diyerek Savaşçı’nın devam edecek olmasından duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

Sosyal medyaya yansıyan yorumlarda Söz ve Savaşçı dizilerinin izleyici kitlesinin birbirine benzer olduğu da görülmekte.

Savaşçı dizisinin 3. sezon finali 26 Mayıs Pazar akşamı yani bu akşam ekrandaki yerini alacak. Sezon finalinde şehitler var. Albay Kopuz’un da büyük acısını izleyeceğiz.

Savaşçı Dizisi 76. Bölüm 2. Fragman

dizibilgi google play

Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (1 Yorum)

  1. sakarya fırattan kerküklü, bakır, kulaksız miro, jiyan, haluk binbaşı,hakan teğmen, şefkattepe-sungurlar dan hakiki kordon celil, üst komutanlar, baran, savaşçıdan karabatak, dragan gibi rolleri canlandıran oyuncular ile yeni bir dizi çekilebilir.