Söz Dizisi Kibar Kimdir ? Volkan Uygun

TİMS & B Yapım’ın Star Tv için hazırladığı yeni dizi  Söz ilk bölümü ile 3 nisan pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkmıştı. İzleyici sezon basında yan karekterleri cok taniyamamisti ancak bolumler ilerledikçe yan karakterlerin diziye ne kadar katkı verdiği de ortaya çıktı   yönünden  önemli bir kitleye de sahiplik yapmaktadır.

Söz dizisinin senaristi ise  Ethem Özışık Aşık Baba Hakki ve Kibar gibi izleyiciyi diziye bağlayacak karakterleri çok iyi kurcalamış . Özel Kuvvetlere bağlı görev yapan kahraman bordo bereli askerlerden blri de Cevdet karakteri. Cevdet’in takma adı yai lakabı ise Kibar’dir

Söz Dizisi Kibar kimdir

Star TV ekranlarında her Pazartesi ekranlara gelen baş rollerinde Tolga Sarıtaş, Avatar Atakan gibi oyuncu bulunduran Söz dizisinin gorulmeyen yıldızı Volkan Uygun’dur. Bu pazartesi ekranlara gelen dizide rol alan Cevdet karakteri  ağır silah uzmanıdır. Uzman çavuştur. Başarılı bir asker olan Cevdet izleyiciye kendini beğendirdi.

Söz Dizisi Volkan Uygun Kimdir ?

Söz Dizisinde Cevdet Aydın timde Üstçavuş olarak görev almaktadır. Volkan Uygun 1982 yılında Kocaeli’nde  doğmuştur. Şu anda İstanbul da oturmaktadır. 2004 Yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 2.sezonda Memati’nin Gençliği şeklinde rol almıştır. 2 dizide rol alan Volkan daha sonra Filmlerin yapım ekibinde görev yapmıştır.

Söz Dizisi 10.Bölüm Fragmanı:

 

dizibilgi google play