Söz Dizisi Derya Öldü mü ? Deniz Baysal Diziden Ayrıldı mı ?

Burak 30 Oca 2019 Haberler  0

Söz dizisinin çıkışı devam ediyor. Söz dizisi uzun süredir reytinglerde başa baş gittiği Çukur dizisini nihayet geçmeyi başardı. Çukur dizisinin eskisi kadar izleyiciyi yakalayamaması nedeniyle bu zaten bir süredir beklenen bir durumdu. Sonunda Söz dizisi 28 Ocak Pazartesi yayınlanan bölümü ile reytinglerde birinci sırayı almayı başardı.

Söz dizisinde Ateş’in ölüp ölmeyeceği uzun süre merak konusu olmuştu. Sonunda Ateş’in ölmeyeceği ve Ateş ile Nazlı’nın şkının devam edeceği hemen hemen kesinleşti. Öte yandan Yavuz ile Derya’nın aşkı da kabullenilmeye başlandı. Yavuz ve Bahar’ın aşkının bitmesinin ardından izleyicinin tepkisini çeken dizide izleyici Bahar’ın yerini Derya ile doldurdu ve kabullenmeye başladı.

İşler yoluna giriyor derken Dragan’ın Derya’yı kaçırması ile her şey yine alt üst oldu. Özellikle 4 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak bölümün fragmanında Derya’nın şehit olduğuna dair imareler görünüyor. Dragan hem Derya’yı hem de Erdem Yarbay’ı esir alarak Yavuz’a bir seçim yapmasını söyledi.

Söz Derya Ölecek mi ?

Merak edenler için sözü daha fazla uzatmadan konuya gelelim. Söz dizisinde Derya ölmeyecek. Deniz Baysal’ın bu sezon sonuna kadar TİMS B yapım ile sözleşmesi devam ediyor. Her ne kadar asker dizisi olsa da aşk olmadan olmaz. Derya ve Yavuz aşkı kabul görmüşken senaristlerin böyle bir risk alması söz konusu değil.

Deniz Baysal Söz Dizisinden Ayrıldı mı ?

Deniz Baysal’ın Haziran 2019’a kadar söz dizisi ile sözleşmesi devam ediyor. Dizi setinden de her hangi bir ayrılık haberi gelmedi. Yani sette her şey yolunda ve sürpriz bir ayrılık söz konusu değil. Oyuncuların keyfi yerinde ve hatta sınırdaki askerlere ziyaretler bile yapıldı.

Aytaç Şaşmaz, Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya geçtiğimiz günlerde Hakkari Yüksekova’da askerleri ziyaret etti. Söz dizisinde herkesin morali yerinde. Dizinin en önemli karakterlerinden Deniz Baysal ayrılacak olsa bundan mutlaka haberimiz olurdu. Deniz Baysal’ı Söz dizisinde izlemeye devam edeceğiz…

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir