Söz Dizisi Çağan Atakan Neden Ayrıldı

Burak 03 Ağu 2017 Söz  0

Yapımcılığını Tims&B Productions’ın yaptığı; Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Eren Vurdem, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran ve Aytaç Şaşmaz’ın rol aldığı Söz dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Survivor da Avatar Atakan olarak tanınan ve dizide Üsteğmen Zafer karakterini canlandıran Çağan Atakan Arslan diziden ayrıldığını açıkladı. Diziden ayrıldığını instagram hesabından duyuran Çağan Atakan Arslan kendi isteğiyle diziden ayrıldığını açıkladı.

Çağan Atakan Arslan Kimdir ?

Avatar lakaplı Atakan 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta doğmuştur. Spor hayatına basketbol ile başlayan oyuncu daha sonra dövüş sporlarına merak sarmış ve 2011 yılında Özbekistan’da düzenlenen ve  5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu ünvanını kazanmıştır. 2016 yılında Survivora katılan Avatar Atakan gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmiştir. Ezgi Avcı ile aşk dedikoduları çıkmıştır. Şu anda dizi ve film çalışmaları yapmakla birlikte modellik yapmnaktadır.

Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı
Söz Dizisi Belgeseli
Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Söz Dizisi Derya Öldü mü ? Deniz Baysal Diziden Ayrıldı mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.