Söz Dizisi Aşık Kimdir ? Doğukan Polat Kimdir?

Söz dizisi Türkiye ile birlikte tüm dünya da yükselmeye devam ediyor. Söz dizisinin özellikle Türkiye’de bu kadar çok sevilmesinin nedenlerinden bir tanesi ise yan karakterlerdir. Söz dizisinde yan karakterler o kadar iyi tasarlanmış onları oynayacak oyuncular o kadar iyi seçilmiştir ki her karakter ülkenin sevdiği bir isim haline gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de sağlıkçı astsubay Üst Çavuşu Aşık’tır.

Söz Dizisi Aşık Kimdir ?

Söz dizisinde Aşık karakterine deneyimli oyuncu Doğukan Polat hayat vermektedir. Aşık iyi bir nişancı olmasının yanı sıra Yavuz komutanın bilgisine güvendiği bir teknisyendirde. En az bir doktor kadar kadar bilgisi vardır. Yaralılara yaptığı ilk müdahale ile çok askerin hayatını kurtarmış ve hastahaneye yetişmesine yardım etmiştir.

Doğukan Polat Kimdir?

1990 tarihinde İstanbul, Üsküdar’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Pek Yakında Mucize ve Hükümet Kadın 2 gibi filmlerde rol almıştır. Nefes Vatansağolsun ile başlayan ekran hayatı BKM ile yollarının kesilmesi ile daha da hareketlenmiştir. Son olarak Söz dizisinde yer almış ve çok beğenilmiştir. Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk eğitimi almıştır.

[saributon]Söz oyuncu kadrosu[/saributon] için tıklayınız

 

Söz Aşık Öldü mü?

Kötü haber tez gelir de bu kadar da tez değil ancak ilerleyen bölümlerde bir çatışma da Aşık zor durumda kalacaktır.

 Doğukan Polat Kaç yaşında?

Doğukan Polat 27 yaşındadır ve bilinen bir sevgilisi yoktur
dizibilgi google play

Söz Dizisi Aşık Kimdir ? Doğukan Polat Kimdir? (2 Yorum)