Söz 2. Yeni Sezonda Devam Edecek 2017 2018

2016 2017 sezonun sonunda başlayan asker dizileri bir bir yeni sezon onayını almaya başladı. Sizlere daha önce Es Film’in Kanal D ekranlarında yayınladığı İsimsizler dizisi için yeni sezon onayını almayı başardığını duyurmuştuk bir güzel haber de TİMS & B Yapım ortaklığında ekranlara gelen Star Tv’nin Söz dizisinden geldi.

Star Tv yönetimi pazartesi günü gibi zor bir günde Star Tv’ye birinciliği getiren yeni dizisi Söz’e bir tebrik hediyesi vermek istedi ve tam olarak 2. sezon senaryosunu bile görmediği Söz dizisi için 2. sezon onayını verdi. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Çağan Atakan Arslan, Aybüke Pusat, Nihat ALTINKAYA ve Meriç Aral gibi çok başarılı isimlerin olduğu Söz dizisi 2. sezonu ile de gelecek sezon Star Tv ekranlarında olacak.

Söz dizisi 12. bölümü ile 19 haziran pazartesi akşamı sezon finali yapacak ve izleyicisinden yaklaşık 3 aylık bir süre isteyecek.  Peki [mavibuton]Söz [/mavibuton]dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

2017 2018 sezonuna bir önceki sezondan çok dizinin kalmayı başarması izleyici için de iyi zira her hafta yeni bir dizi başlıyor ve izleyici hangisini takip edeceğini bile unuttu. Söz dizisi 19 haziran pazartesi günü  1. sezonunun sezon finalini yapacak ve eylül ayı sonunda 2. sezonu ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek.

dizibilgi google play

Söz 2. Yeni Sezonda Devam Edecek 2017 2018 (5 Yorum)

  1. harıka fılm muhtesem super cok guzel bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  2. super bır dızı bayıldım harıka tek kelımeyle muhtesem ınsallah fınal olmaz lutfen tutun bu dızıyı