Söz 16 Ekim Fragmanı Söz 17. Bölümde Neler Olacak? İşte Detaylar

Burak 09 Eki 2017 Söz  0

[kirmizitext]Söz 16 Ekim Özeti[/kirmizitext]

Söz dizisinin 17. bölümünde Büyük Bey’in sonunu Yavuz Komutan getirecek. İfşa olan büyük bey kurtulmak için kızı üzerinden bir plan yapacak. Kızını kendi adamlarına rehin aldıran Büyük Bey Yavuz’u kendi kızını öldürmek ile tehdit edecek. Siz dizsiinin 17. bölümünde Yavuz Büyük Beyin adamlarının elinden kurtulacak.

Önce Çolak ile karşılaşan ve Çolak’ı yaralayan Yavuz sonra  da büyük beyi kıstıracak ve Büyük Beyi de vuracak. Peki Doktor Bahar babası tarafından diri diri atıldığı tabuttan sağ çıkabilecek mi?

Diğer taraftan  Eylem Fethi’ye beni vurman gerekirse vur demişti ancak Fethi canlı bomba olarak gördüğü Eylem’i vurmamıştı. Eylem ise canlı bombayı patlattı görevi için. Peki şimdi ne olacak Eylem öldü mü? Eylem katil mi oldu? Detaylar söz dizisi 16. bölümde

Söz dizisinde Bu Hafta

Söz dizisi 16 ekim pazartesi günü 17. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında çıkacak. Söz dizisinin 17. bölümünde Yavuz sonunda bastonundan Büyük Beyin Bahar’ın babası olduğunu öğrendi. Bahar babası ve Yavuz’un yedikleri baş başa yemekte ise Yavuz ve Ateş’in yaptığı plan başarılı oldu ve Büyük Beyin gerçek kimliği kesin olarak belirlendi.

Büyük bey ifşa olurken Büyük Bey’in oğlunu öldürdüğünü düşünen Çolak’ta intikam için Büyük Bey’e çok yaklaştı ancak beklediğini bulamadı; zira Büyük Bey Çolak’a oğlunu kendisinin öldürmediğini söyledi.

Söz dizisinde önemli bir gelişme de Fethi ve Eylem aşkında yaşandı. Eylem ne yazzık ki teröristler tarafından şüpheli olarak değerlendirildi ve Eylem’in sırtına bomba yüklenerek bir pazara gönderildi. Eylem sırtında bomba ile pazarı patlatmadan oradan kurtulmak için plan yaparken sevdiği adam Avcı’da onu patlatmadan öldürmek için uzun namlulu silahın başına geçti. Tabi ki Fethi  Eylem’e güvendi ve onu öldürmedi.

Diğer taraftan Doktor Eylem Yavuz Karasu’nun annesinin bankacı olduğunu ve yıllar önce intihar ettiğini öğrendi. Diğer taraftan Büyük Bey için çalışan Agah bey ise Çolak’ın Sarıyı öldürme planını boşa çıkardı ve kurtardu. Tam Çolak’ın adamları Yavuz Komutan’ı silahı tutukluk yapmışken yakalamıştı ancak Agah Bey gizlice geldi ve planı gereği Yavuz’u kurtardı.

[kirmizitext]Söz 16 Ekim Fragmanı[/kirmizitext]

Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı
Söz Dizisi Belgeseli
Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Söz Dizisi Derya Öldü mü ? Deniz Baysal Diziden Ayrıldı mı ?

“Söz 16 Ekim Fragmanı Söz 17. Bölümde Neler Olacak? İşte Detaylar” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    söz dizisini son olmasınıistemiyoruz lütven sizi çok seviyoruz.

  2. Asi dedi ki:

    Izlerken sinir oldugum sahne bomba sahnesiydi eylemin kimliyin ortaya cikmamasi masum insanlarin hayatindan dahami onemli ya zaten oluyorsun eeeee ne anlami var bombani patlatmakda senin elinde bassan patlayacak basmasan yok allah allah ya ve bi asker icinde masum insanlarin hayati onun askindan daha onemli gozunu kirpmadan gerekirse oldurursun yapamam edemem falana olmamali bu sahneyi boyle cekmemeliydiler bi asker dovletini dusunmeli askini deyil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.