Söz 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon Fragmanı Ne Zaman

Burak 16 Haz 2017 Söz  0

Güncelleme 23 ağustos

Söz 13. Bölüm yayın tarihi belli oldu. Söz 13. Bölüm  18 eylül pazartesi günü izleyicisi karşısında yeni sezonu ile olacak. Söz dizisi 2. sezon tanıtım fragmanı da yayınlandı. Söz’ün yeni sezon fragmanında Çolak’ın tutuklandığı ve transfer edildiği görülüyor. Tim ise yeniden göreve çağırılıyor.

Star Tv ekranlarının gerçekten senaryosu oyuncu kadrosu ve tüm detayları ile sezona damga vuran dizisi Söz 19 haziran pazartesi günü 12. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti? Söz dillere destan bir sezon finali yaptı ve sezona ara verdi ancak izleyici Söz dizisinden kopamadı. Daha açığı sadece 12 bölüm yayınlanan ve son haftalarda heyecanını heyecan katan söz dizisine kime doyamadı.

Söz dizisinin yeni sezonda yayınlanacak 13. bölümünü izleyici merak etmeye başladı. Özellikle Eylem’in aslında gazeteci değil gizli bir ajan çıkması ve Çolak’ın oğlu meselesi izleyicinin yeni sezonda en çok merak ettiği konulardan oldu.

Söz 13. Bölüm Yayın Tarihi?

Söz dizisi çok sevilen ve oldukça maliyetli bir dizi; bu nedenle izleyicinin tatilde olduğu ve reytingin düşük olduğu haftalarda ekranlarımızda ne yazık ki olamayacak; bu nedenle Söz dizisi 19 haziran da sezon finali yaptı. Söz dizisi yeni sezona da izleyicinin ekran karşısına geçtiği 18 eylül 2017 pazartesi günün bekleyecektir. Söz dizisi muhtemelen 18 eylül pazartesi günü 13. bölümü ile ekranlarda olacaktır.

Söz dizisi ile ilgili yeni sezon başlama tarihi ilerleyen günlerde kesin olarak belli olacaktır; bu tarih resmi olarak açıklandığında sizler ile paylaşacağız; şuanda Söz dizisi oyuncularından veya Tims B yapımdan bu konuda bir resmi açıklama gelmedi.

Söz dizisinin 13. bölümünde çolağın oğlu diziye dahil oldu. Yeni sezonda Çolak belki olmayacak ancak Çolak’ın Oğlu ve Sebo ses getirecek eylemler yapmaya devam edecek ancak özel timimşz onlara izin vermemek için canlarını ortaya koyacaktır. Yavuz komutanın timine bir de Eylem dahil olunca tim daha da kuvvetlenecektir.

Söz Yeni Sezon Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Söz dizisi yeni sezon fragmanın eylül 2017’de yayınlanması bekleniyor; Söz dizisi yeni sezon fragmanı en erken ağustos sonunda ekranlarda olacaktır.

Söz 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2017 2018)

Söz 13. Bölüm Fragmanı 2

Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı
Söz Dizisi Belgeseli
Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Söz Dizisi Derya Öldü mü ? Deniz Baysal Diziden Ayrıldı mı ?

“Söz 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon Fragmanı Ne Zaman” üzerine 4 yorum

 1. ,kb,lg dedi ki:

  teaser 3 ne zaman

 2. Hakan dedi ki:

  Final olmasın lüüüüütfen.

 3. Sarvar dedi ki:

  Soz ne zaman boshlanichak lutfan soylayin bana

 4. Soz asigi dedi ki:

  Sezona girmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir