Söz 12. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 19 Haziran Çolak’ın Sonu

Söz dizsi 12 haziran akşamı ilk sezonuna nokta koymaya hazırlanıyor. Toplam 12 bölüm yayınlanan ancak 12 bölüm ile tüm dünyada konuşulmayı başaran Söz dizisinin başarılı başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş’ta yorucu geçen 4 aylık temponun ardından güzel bir tatili hak etti.

Söz dizinin sezon finalinde dizide 80’ler dizisi ile adından çokça söz ettiren Serhat KILIÇ’ın hayat verdiği Çolak karakteri çok can yaktıktan sonra Yavuz komutanın elinde kurtulamayacak. Yavuz Çolak’ı yakalamayı başarmıştır; ancak timinin ikinci komutanı Üsteğmen’i Zafer’i kaybetmek üzeredir. Zafer diz kapağının parçalanması sonucu artık bir daha ayağa kalkamama riski ile karşı karşıyadır.

Söz dizisinin sezon finali 12. bölümünde ise çok farklı ve aksiyon dolu bir sezon finali bizleri bekliyor. Söz dizisinin yeni sezonunda Çolak’tan daha piskopat bir terörist başı ile karşılaşabiliriz. Peki Söz dizisi 13. bölüm ne zaman yayınlanacak? [pembebuton]Söz 2. sezon[/pembebuton] ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Söz dizisi sezon finali bölümü ile 19 haziran pazartesi akşamı sizlerle olacak. Söz dizisinin sezon finalinde Çolak’ın yeni oyunu sezon finaline damga vuracak gibi.

Söz Sezon Finali Fragmanı 19 haziran

Fragman şuanda yayınlanmadı

dizibilgi google play