Sizler İçin Yenilendik. Artık Daha Güvenliyiz (Dizibilgi.tv)

1 ekim 2017’de tespit ettiğimiz sitemize yurt dışından yaşanan sıkıntılar ile ilgili çalışmalarımızı 13 eylül cuma itibari ile tamamladık. Artık SSL Güvenlik sertifikası ile daha güvenli bir deneyim sunmaktayız.

Bu süre içinde sitemizin yavaşlığından veya erişim olmadığından bolca şikayet ettiğiniz. Sizler daha iyi bilirsiniz ki yenilikler, devrimler sancılı gelir ancak sonunda herkese iyi gelir. Sitemizde yapılan diğer bir önemli değişiklik ise yorumlarınızın en geç 5 dakika içinde sitemizde yer alabilecek olmasıdır.

Yine bir çok kullanıcımız yorumların çok geç onaylandığından dem vurarak şikayetlerini belirtmişti. Bu sorunu da böylece çözmüş olduk. Artık sitemiz hem çok daha hız hemde güvenli. Sizler için çalışıyoruz; çalışırken verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Sitemiz ile ilgili gördüğünüz hataları sıkıntıları [email protected], [email protected] ve bu sayfanın altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

dizibilgi google play

Sizler İçin Yenilendik. Artık Daha Güvenliyiz (Dizibilgi.tv) (20 Yorum)

  1. Ben de cok tesekur ederim rəsul abi iyiki varsin sayen de atik sitey cok kolay gir biliyoruz hakim hele et beni unutma dizisi gercek de adını sen koy rakip mi olucak ben de cok merak etim

  2. resul bey vala unutma beni rakib konusunu bende merak etim bilginiz varsa bizlere cevap yazarmısınız

  3. resul abi teşekürler ve bir sorum var unutma beni adını sen koya rakib olarak mı başlayacak çünkü öyle bir konu dolaşıyorda sizlere sormak istedim

  4. İyi aksamlar Resul abi sayanizde her sorunumuz cozuldu ben size cok teşekkur ederim iyi ki varsiniz

  5. Cok guzel oldu Resul bey yorumlarin hizli yayinlanmasi insallah hep boyle kalir tesekkurler

  6. Cok tesekkur ederiz efendim,iyi ki varsiniz, gerci iran bolgesinde sikinti yokdu ama diger bolgelerde hall olunmasi cok iyi oldu , tesekkurler resyl bey.