Sizce Madhubala RK’mi Seçecek Sultan’ı mı? Yorum Sayfası

278 yorum
630

Madhubala RK’mi Seçecek Sultan’ı mı?

Rishabh Kundra ve Sultan (1)Yalancı Bahar dizisinde izleyici yeni karakter Sultan’ı pek sevmedi; ancak Madhubala izleyici gibi düşünmüyor. Sultan mert bir adam. Sözünün eri, yalanı dolanı yok; ayrıca da çok güçlü ve Aryan gibi çok tatlı bir çocuğunda babası. Sultan’ın en kötü yanı ise şiddet seven bir insan olması. Aslında Sultan bir mafya babası ve polis tarafından tüm dünyada aranıyor. Rishabh Kundra ve Sultan (2)

Rishabh Kundra ise Madhubala’nın ulaşamadığı bir adam. Çok ünlü ve çok yakışıklı. Bazı eksik yönleri var; özellikle de çok bencil ve kendini beğenmiş. Maddi olarak gücünün yanında pek vücut olarak öyle durmasa da en az Sultan kadar kas gücüne ve mangal  gibi bir yüreğe sahip. Rishabh Kundra’nın en olumsuz yanı ise sözüne güvenilmeyecek bir adam. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz; ayrıca çok da yalancı.

Peki siz Madhubala olsanız Sultan’ı mı seçersiniz; yoksa Rishabh Kundra’ya bir şans daha verir misiniz? Yorumlarınızı ve Yalancı Bahar dizisinin senaryosu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum

Rishabh Kundra ve Sultan

Yalancı Bahar Dizisi Sultan’ı Avinesh Rekhi kimdir? Sevgilisi kimdir? Detaylar için Tıklayınız

Güncelleme: Çoğu arkadaş RK’i seçerdim yazmış. Peki Madhuabala ile empati yapmayı hiç düşündünüz mü?

Örneğin sizi düğününüzde müstakbel koca adayınız; “senden intikam aldım bu düğün şakaydı yaşadıklarımız yalandı” dese ve babanızın evine geri gönderse de eski kocanızı seçer miydiniz?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2016