Sizce Erkan Meriç mi Daha İyi Oyuncu Yoksa Hazal Subaşı mı?

Burada bahsettiğimiz  oyuncular çok başarılı ve kaliteli oyuncular; tabi ki oyunculuk ile veya oyuncu eleştirmenliği ile ilgisi olmayan bizler profesyonel manada hangi ismin daha daha iyi olduğunu ortaya çıkaracaktır; ancak ben bu konuda Adını Sen Koy izleyicilerinin görüşlerini almak; olaya bir de izleyici gözü ile bakmak istedim.

Aslında sayfaya bir anket koyup oyların dağılımına da bakabilirdik ancak bu karşılaştırmak olurdu ve kaybeden tarafı üzmekle birlikte oyunculuk performansını da olumsuz etkileyebilirdi.

Dizibilgi.tv olarak günde ortalama 20.000 ile 25.000 Adını Sen Koy dizisi hayranı tarafından sitemiz ziyaret edilmekte.

Oyuncularımızı değerlendirirken objektif olmanızı ve çok beğendiğiniz veya eksik bulduğunuz yanlarını belirterek yorum yapmanızı rica ediyorum.

Örneğin 6 şubatta yayınlanan bölümde yer alan gerilim sahnelerinde(Hastahane Sahneleri) Erkan Meriç’i başarılı buldunuz mu? Yada 3 şubat cuma günü Hazal Subaşı’nın ortalığı döküp saçtığı sahnede ki oyunculuğunu nasıl değerlendirirsiniz?

Sizce oyuncularımızın yeni projeleri nasıl olmalı? Hangi rollerde daha başarılı olurlar. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı son yıllarda yayınlanan veya yayınlanmaya devam eden hangi dizide hangi karakterde başarılı olurdu?

Değerli görüşlerinizi sayfamıza bekliyorum; ancak yorumları Hazal Subaşı  ve Erkan Meriç’in de okuma ihtimalini düşünerek daha hassas ve kırıcı olmadan yazarsanız çok sevinirim.

dizibilgi google play

Sizce Erkan Meriç mi Daha İyi Oyuncu Yoksa Hazal Subaşı mı? (79 Yorum)

 1. Powinni grac razem bo są idealnie dla siebie stworzeni.Ale Erkan wspaniale umie pokazać emocje.U niego na twarzy czyta sie wszystko.

 2. İkiside cookk basarili bence ama resul abi 100 bölümu aşti ne zaman bunlar gercek kari koca olacak fikrin varmi cok merak ediyorum. Paylasirsan☺ olurum

 3. Bu satırları okuma ihtimalinize karşılık yazıyorum, sevgili Erkan ve Hazal..
  Sizi seven bir kardeşiniz olarak sizden ricam lütfen özel hayatınıza dikkat edin lütfen.

  Sağlığınıza, yediğinize, içtiğinize, şuan çok gençsiniz ve daha henüz yolun başındasınız, rahmetli Tarık Akan çok sigara içerdi içmeseydi de şuan hayatta olsaydı da siz onunla bir filmde oynasaydınız.
  Ediz Hun’u çok takdir ederim, kendisine çok iyi bakar maşallah…
  Sizlerde kendinize çok iyi bakın olur mu? İnşallah Ediz Hun’la yada Göksel Arsoy’la bir sinema yada dizide birada olursun Erkan.

  Sakın özel hayatınıza müdahale edilmiş gibi düşünmeyin olur mu? Sizler göz önünde olan insanlarsınız ve sizleri beğenip de örnek alan yada alacak olan gençlerin olduğunu sakın unutmayın diye yazdım bunları… Biliyorsunuzdur da benimki ufak bir hatırlatma oldu sadece.

  Çünkü, bazen farkında olmadan bir insanın hayatına bir kelebek gibi etkili bir küçük dokunuş yapabilirsiniz ve o insanın hayatı sizin sayenizde olumsuzken olumluya dönüşebilir. Bunu sakın unutmayın.
  Sözü daha fazla uzatıp da sıkmayayım ben sizi kendinize çok iyi bakın.
  Sizi seven, sayan, takdir eden bir kardeşinizin düşüncelerini okudunuz sevgiyle kalın iki güzel, iki değerli insan.
  Erkan ve Hazal. Hoşçakalın.
  Sizleri seviyorum.

  • aslı sağ ol yazını beğenerek okudum ,kalemine yüreğine sağlık .Sen yaz ben okumaya razıyım çok tadında bir yazı olmuş iyi ki tanıdım seni bu sayfada .Aşkla kalın .

   • Teşekkür ederim, nesrin bende sizleri tanıdığıma çok mutlu oldum. Yazdıklarımı beğenmene sevindim, gönlümden geçenleri paylaştım, Hiç bir zaman öğrenemeyecek olsam da okuduklarını inşallah Erkan ve Hazal da okurlar.

 4. Ayrıca, ben bu dizi dışında bir dizi seyretmiyorum tv de. Bu dizi benim için gerçekten çok özel. Hem konusu ile hem de oyuncuları ile çok güzel.

  Ayrıca bildiğim kadarıyla Erkan, bu konuyla ilgili kendini geliştirmek adına oyunculuk eğitimi aldı diye biliyorum, bu sebeple bir tık yukarıda Erkan.

  Ben eski Türk filmlerinin lezzetini azda olsa buldum bu dizide, o yüzden teşekkür ederim kendilerine.

  Benim en çok beğendiğim o eski yeşil çam oyuncularından bahsedeyim size, Göksel Arsoy, Ediz Hun, Tarık Akan ( Rahmetli oldu nurlar içinde yatsın ), Cüneyt Arkın, Kartal Tibet, Murat Soydan, Kemal Sunal, daha birkaç isim daha..

  Sonra bayanlardan, Belgin Doruk, Türkan Şoray, Gülşen Bubikoğlu, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, gibi birkaç isim daha..

  İşte bu isimler yıllar geçse de hiç unutulmadı. Unutulmayacaklar da.
  Gönül ister ki, sizlerde bu isimler gibi yıllar geçse de unutulmasanız. Bunun içinde sizlere çok iş düşüyor sevgili kardeşlerim Erkan ve Hazal.

 5. Ben Erkan’ın daha önce yaptığı birkaç projesini seyrettim. İçlerinde beni en çok etkileyen Hayat Çizgisi Suriye Dr. Doğan karakteri olmuştu.

  Erkan’ı bundan sonra, yine bir doktor olarak görmeyi isterim. Kendisi de bir tarih projesi demişti orada bir padişah olabilir. Ancak tarihi doğru anlatacak bir proje olsun lütfen. Yada Mevlana nın hayatı olabilir.

  Hazal içinse, o duygu patlamasının olduğu sahne 3 şubat cuma evet istenilen, o gitmekte kararlı, vazgeçmeyecek birinin kararlılığını, kendisine yalan söylenildiğini düşündüğü için kızan, öfkelenen birinin içindekini dışa vurum duygusunu verdi.

  Hazal’ı da Erkan ile birlikte bir tarih projesinde görmek isterim, yine birlikte partner olarak. Yada Hazal da bir çocuk doktoru olabilir.

  Her ikisi de, gerçek bir aşkı anlatan, Leyla ile Mecnun, Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı ‘nın hikayesinin anlatıldığı bir projede bu rollerinde yer alabilir.
  Yapılmış olanlarda değil. Aslına uygun olarak yapılacak olan, gerçeği ile aynı olacak olan bir projeden bahsediyorum ben.

 6. Duyguyu ekrana yansıtma açısından değerlendirecek olursam, Erkan, gözlerini çok güzel kullanıyor, bakışları etkileyici maşallah nazar değmez inşallah..

  Sert bakışlar, zorbalık daha belirgin. Sevinci de, Hüznü de, acıyı da, sevgiyi de, aşkı da rahatlıkla anlatıyor Erkan bana göre.

  Hani Asya’nın sesinden odaya girecek diye yatağa giren ve gözlerini kapatan Zehra vardı ya masum, o da çok güzeldi yorganın altında gözlerini kapatarak saklanan hatırladıkça gülümserim o sahneye..
  Ve devamında Erkan eğilerek Zehra ya senin onları değil, onların seni görmemesi gerekiyor demesi tekerleme söyler gibi güzeldi hiç yanlışsız söyledi.

  Hediye ablanın gidiş sahnesi güzeldi. Hastane sahnesi de güzeldi, o kadar çok çekim hatası olmasına rağmen 19. Bölüm oradaki korkusunu, endişesini de ben beğenmiştim Erkan’ın.

  Hazal’ın da 19. bölümden sonra eve gelip bayılması ve yatağa yattıktan sonra 20. bölümde Ömer Ayşe ile odadan çıktıktan sonra, fenalaşan ve banyoya koşan Zehra gerçekten inandırıcıydı..
  Taki devam sahnesinde ayakkabı ile banyoya girene kadar, işte orada çok büyük hata vardı sahnenin devamlılığı yoktu. farklı zamanlarda çekildiği çok belli olmuştu çünkü duyguyu Hazal yaşattı ama banyoya girdiği an duygu yoktu. Anlatmakla olmaz isterseniz seyredin 20. bölümü o zaman daha net anlaşılır.
  İşte ben bu dizide bu türlü hatalar istemiyorum. dizinin o sahnesi mahvoluyor.

  Bazen bazı sahnelerde, nasıl oluyorsa farklı görünüyorlar, ya farklı açıdan çekildiği için, kamera açısı buna etken yada yapılan makyaj bilemiyorum.
  Ne demek istediğimi şöyle anlatmaya çalışayım internette bir resminiz vardı zorba Ömer mi? aşık Ömer mi? diye aynı kişi ama iki farklı resim olmuştu. İşte demek istediğim tamda öyle bir şey. Kamera açışı mı? Makyaj mı bilemiyorum ama bazen çok beğenirken, bazen de böyle çıkmasaymış diyorum. Özellikle de gözlerinizin altı şişken. O belki de çok çalışıp, çok yorulduğunuz için..

  Dikkat edin kendinize, sağlığınıza özellikle.. Yanlış anlaşılmasın o yan yana iki resim gayet güzel, ben anlaşılmak için o örneği verdim belirteyim de.

 7. Öncelikle merhaba herkese, okuma ihtimallerine karşılık, Hazal’a ve Erkan’a da merhaba buradan.. İnşallah okurlar.

  Yazacaklarım biraz uzun olacak gibi, o yüzden parça parça yazıp göndereceğim.

  Soruya gelince, Sizce Erkan Meriç mi Daha İyi Oyuncu Yoksa Hazal Subaşı mı?

  Karşımızda çok değerli iki insan var ve biri bayan, biri erkek. Her ikisi de çok başarılı..
  Sormuş olduğunuz soru, iki bayan yada iki erkek arasında olmuş olsaydı cevap vermek daha kolay olurdu. Ancak bu soru şuan bir erkek ile bayan arasında sorulmuş, cevap vermek biraz zor.
  Nedeni.
  O sahnelerde bir bayanın vereceği duygu başka, bir erkeğin vereceği duygu başka. O sebeple her ikisi de başarılıydı.
  3şubat da Hazal, 6 şubat da Erkan, o sahnelerde gayet başarılıydı.

  Hazal’ın ilk deneyimi bu dizi. İlk bölümlerden başlayıp bu bölüme kadar çok yol kat etti Hazal. Takdir ediyorum kendisini geliştirdiği için.

  Partneri Erkan, Hazal dan daha tecrübeli bu konuda çünkü, ilk yaptığı dizi değil bu, daha öncesinde bir çok projede, sinema filminde rol almış birisi kendisi. Bu sebeple Erkan Hazal’a iyi bir rehberlik yapıyor bana göre. Yeri geldiğinde dizi de eksiğini kapatıyor. Bu anlamda Hazal çok şanslı iyi bir partnere sahip olduğu için.

 8. Cok güzel bir proje ve iki oyuncu da cok başarılı ama Erkan Meriç i duygusal sahnelerde daha başarılı görüyorum umarim daha bir cok güzel projede onları göreceğiz.

 9. Evvelce sunu diyelimki dizinin tutmasi icin tek yeterli sey ne oyunculuqdu nedeki guzellik .Oyle dizilerimiz olmuski dunya yakisiqlisiyla dunya guzeli oynuyor oyuncuqlarinada soz tapamiyorsun di gelki dizi tutmuyor qisa surede bitirmek zorunda kalyorlar.Amma adini sen koy oyuncularimiz ne yaparlarsa yapsinlar seviliyorlar, izleniyorlar cunki aralarinda inanilmaz bir uyum var .yani tencere kapak misali .Dizinin konusuda asq olunca ,Hazala,Erkana coook yakismis.aslinda onlarin uyumunu yakalayib dizinin basina getirene helal olsun…

 10. Salam Resul abi Erkan Meric ve Hazal subawini cox beyenirem ve hetta birgun Azerbaycanda olari gormek isteyirem,evimizede indiden devet edirem.BUTUN ailemiz her iki oyuncunu eyni seviyede gorur ,burdan butun Turkiyeye Salamlarimizi catdiriram eslinde birgun turkiyeye getsem pis olmaz.DEVET Edirsiz Resul abi meni

 11. İkisi de çok başarılı .Enerjileri tutu bizleri de etkilediler hikayelerinle ,onlara ve ekibine teşekkürler tabi ki Resul bey size de emeğiniz için teşekkür ederim .evde 3 kuşak izliyoruz annem 75 ben 49 kızım 23 yaşında herkes diziden memnun .Önce de yazdım iki taçlı güzel yolları açık olsun .

 12. BENCE IKISIDE COK GUZEL OYNUYORLAR BAZEN KENDIMI O KADAR KAPTIRYORUMKI SANKI DIZI DEGIL GERCEK HAYATLARI. AMA ALLAH KORUSUN GERCEK HAYATLARI KAVGALI YALANLI DOLANLI OLMASIN .INSALLAH BIR GUN SEVGILI OLUP EVLENIRLER INSALLAH ONLARDA BU YORUMLARIMIZI OKUYUP DIKATE ALIRLAR ERKAN VE HAZAL BIZIM ICIN COK DEGERLI
  SEVILYORSUNUZZZZZZ

 13. ömer 10 numara zehrada 10 numara iken agresif davranışları ile basitleşti. naif sakin düşünceli biri iken şu an bencil birisi oldu zehra eski haline dönmeli ömer zehraya benzemeli örnek olmalılar.

 14. Cewriýe hanimun söýleýşi ýaly hazal gercekden su damlasy erkan beýde cokýakişikli we iýi karakterlidir ikside cok başarili bir birine cok ýakişýorlar

 15. Merhaba Anneannemersu siz Erkan Meriçi İnstagramda da takib ediyorsunuz deyilmi?Yorumlarınız harika.Şi’rlerinizi çok beyeniyorum.

 16. BENCE İKİSİDE SÜPER OYNİYORLAR VE ROLERİNİN HAKINI VERİYORLAR BU YÜZDEN ASLA AYRIMCILIK YAPAMAM

 17. Erkan meriç rolun hakkını tamamıyle veriyor oynarken duygularını ızleyici lere hısetiriyor hazalda ilk deneyimi olmasina ragmen iyi ama egitim alirsa gelecekte çok iyi yerlerde görürüz bişey daha belirtmek isterimki dizinin gidişi çok güzel tum emegi geçenlere elkerine saglik fakat birazdaha cidiyebalşnsa okadar zengin bi ailenin evi içindeki mobilyalar kilik kiyafet okadar basit olmasi diziyide basitleştirir en çok sahne zehra ömer odasinda geçiyor fakat oda okadar basitki iki tane komidi bir yatak dekor sifir madem bukadar emek veriliyor lutfen kiyafet ve mobilyalara çozum bulalim zengin görürsün umarim görüşlerimizi dikkate alinir teşekkür

 18. Her ikiside cok basarili oyuncu.Erkan Merici cok seviyorum.Bana gore o daha iyi oyuncu.İkisinede is hayatinda basarilar dilerim.Yuzleri daima gulsun.

 19. Bende çok beğeniyorum ertesi günü iple çekiyorum artık açılsın Ömer yorulduk artık aşık olsunlar dizide gerçektede olabilirler ☺

 20. Erkan Meriç evet Erkan Meriç oyunculuk performansını sergilerken sanata gözlerini,beden dilini,ruhunu ekleyerek izleyicinin yüreğine anı akıtarak ürpertiyor yaşatıyor.Haliyle objektif subjektif birleşiyor aradaki sınırlar kalkıp an itibarıyla izleyicinin ruhu sn.Erkan Meriç’in ruhu oluyor.Ve böylece Erkan Meriç’li sahneler dizinin çok sevilmesinde birincil etken oluyor.

 21. Erkan bey müthiş oynuyor Hazal hanim ilk başlara göre daha iyi olsa da çok çalışması lazım gibi henüz ruhunu katamadi

 22. İyi kötü fark etmez ikisini birlikte izlerken çok mutlu oluyoruz. Ama entrika artık olmasın. Artık aşk sevgi olsun. Ömer in hastane sahnesine bayıldım.İzlerken yerimde duramadım. Artık Zehra Ömer e acı çektirmesin. Yeter artık içim kıyıldı. Bu hafta da iyi geçer diye umut ediyorum.

 23. diziden sonra erkan beyle hazal dünyayı dolaşan programlardan birini yapsalar ne güzel olur …

 24. İkisi de iyi.Öyle olmasa biz bu kadar sevmezdik.Konusu zaman zaman sıkıcı olsa da Zehra’nın kıyafetleri bu kadar kötü olsa da Zehra ve Ömer diziyi sevdirdiler.Birbirlerine bu kadar yakışan ikili az.Bir de gülseler çok güzel olacak .Ömer’in Zehra’ya sarılma sahnesini uzun süre unutmayız.İkisine bundan sonraki yaşamların da başarılar.

 25. tadı tuzu olmayan bol bir bölümdü ve geneli mahalede gecti gündem yine yasemindi kız boşrol oyuncusu gibi. zerayı resmen ömere karşı sırtlana cevirdiniz şu kız birtürlü dizinin oyncusu kızı haline gelemedi ve biz dizden zehra yüzünde n çok soğudun kutları yazı odası . sevim gitti kaldırımları zehra doduruyjor maşallah . layığını buldu. ağzını kapatmaya azin ve eli sacından gitmeyen zavallı zehra sevim yener gelir onun hakkından.

 26. Erkan Meriç daha profesyonel olmakla beraber ikiside cok iyi ve başarılılar.
  Ayrıca Demet Evgar ve Emre Karayel’in rol aldığı
  Bir Kadın Bir Erkek dizidi gibi bir dizide görmeyi cok isterdim

 27. Hazala deyil de,Zehra karekterini nefret edilecek hale getirdiler,zehraya baxanda insanin siniri bozulur,cox gereksiz tavirlar yapiyor,bence zehrayi bu kadar donuk,saftirik,salak yapmamaydilar,hakkini savunsun dedik,yilan ol demedik,yonetmen senarist dusunsunler bir

 28. Erkan daha inandırıcı daha basarili cok acimazsiz ve gaddar rolunun ardindan asiri yumusamasi yuz ifadesi mimikleri seyirciye super yansiyor ama Hazal biraz donuk kalıyor ekranda

 29. Bence erkan merıc ın oyunculugu zehranınkınden daha ıyı .erkan merıc annem dızısınden cansu dere ıle oynaması ıyı olurdu .bırbırlerıne cok yakısıyorlar

 30. Ya neden boyle oludu biraz once 19 yorum gosteriyordu simdi 16 yorum oldu acaba bende sorunmu var bendede arkadaslardaki gibimi oldu yoksa .

 31. Merhaba.Ben ikisinide çok beyeniyorum.Ve o kadar harika bir çiftlerki.Bir birini çox güzel tamamlıyorlar.Hazal bildiyin şekerpare su damlam.Erkan abi muhteşem oyuncu.Tabi ilk başlarda zorlanıyorlardı haliyle her insanda olur.Alışınca her şey düzelir.Hazalcım üzülmesin ama dizin ilk başlarında o daha amatördü.Şimdi oda canlı oynuyor.Zehranln karakteri böyle Hazal ne yapsın.Bazen bildiyin don yağı:)) Ama Ülkerde yazmış bende katılıyorum Bende Erkan abiyi bur tık daha çok seviyorum.Ama Hazalcım benimle yaşıt olduöu için Hazalcım yazdım oda süper.Hatta konudan kenarda olsa dizinin sevmediyimiz karakterleri bile okadar canlı oynuyorlarki..mesela Alev Yener Sevim..En çok Ezgi Baran hepsi karakterlerini başarıyla yansıtdı bize.Bir tek Müzeyyen hanım hariç.Kızmasın üzülmesin ama hiç irerleme yok.Aynı hep aynı .Duyarsız.Ben Erkan abiyi bir dönem dizisinde görmek isterdim.Veya bir suporcu öyretmen karakterinde.Hazlıysa daha deli dolu veya öyrenci karakterinde görmek isterdim öyretmende doktorda olur.Ama eminim hangisini canlandırsalarda sevdirirler bize.İkisinede kucak dolusu selamlar

 32. Tabikide Erkan Meriç.Gercekten 19 yaşima geldim))Erkan gibi başarili rolunu cok guzel icden oynayan ikinci birisin gormedim.Gercekten cok başarili.Erkan’nin 6 şubatda hastahane sahnelerinde cok güzel rölun yapdi.Hazal Subaşı ise 3 şubatdaki döküb dağitdiği sahneni güzel icden canlandira bilmedi.Bence o sahne 101bolumun icindeki en kotu sahnelerden biriydi.Ama Erkan nin hastahane sahnelerindeki yaptiği sahneler en cokda son sahne bir sözle mukemmeldi.Allah her ikisinin yolun acik etsin.Başarilar dilerim.(bir izleyici olarak fikrim bu)

 33. Hazalin tepkileri dün robot gibiydi daha çok senaryoya göredir elbette dün erkan Ömer karakterini çok daha iyi canlandırdi ben burda senaristte görüyorum daha çok çünkü senaryo onda Zehra bazen çok pasif kalıyor hayattan bıkmış bunalmış sakin sessiz hiç soluğu çıkmayan yan rol durumuna duser gibi demir Leyla daha hızlı daha rolleri keskin bence Zehra karakteri biraz hayat dolu olmalı konuşup Sohbet eden olmalı hayata kusmuş gibi çoğu zaman ve kıyafetleri herkes söylüyor zaten ikiside iyi ama Zehra daha farklı olmalı sade insan bu demek değil diline kilit vurulaj ağzından zorla laf alınan lütfen biraz daha hayat dolu olsun

 34. uçtu uçtu kuş uçtu, mesajlar nereye uçtu?…
  Bu sayfaya yeni geldim bir kaç mesajı okudum sayfayı yeniledim okuduğum mesajlar gitmiş..
  teknik bir arıza oldu sanırım. sadece burada değil diğer bütün sayfalarda var bu sıkıntı. Düzelir inşallah.

 35. ikiside iyi oynuyor.bu asq sevgi az olan dunyamizda bizi asqa inandirdilarsa bu onlarin basari sayesinde .ne abartiyorlar nede eksiklik var. hangi dizilerde gormeyimize gelince hangi dizi olur olsu ikisi ayni dizide yer alsalar guzel olur.

 36. BENCE HARİKA DİZİ HAZAL VE ERKAN BEYDE ÇOK İYİLER DİZİDEKİ KİŞİLER OLDUKLARINA İNANDIRDIKLARINA GÖRE…BEN HAZALI ANA HABER SUNUCUSU OLARAK GÖRMEK İSTERİM..YADA KADIN PROGRAMI DA OLABİLİR .ÇOK TATLI SUNAR EMİNİM.OYUNCULUKTA DA İYİ AMA HER ZAMAN YAPILAMIYOR.

 37. bence ikiside cok iyi oyuncu ama erkan meric korku ve telas sahneleri yetersizz bu konuda hazal daha basarili hazalin kirip doktugu sahne cok basariliydi erkanin 101 bolumde sondece son sahne gercek gibiydi diger sahneler biraz daha yapmacik gibiydii

 38. BENCE HARİKA DİZİ HAZAL VE ERKAN BEYDE ÇOK İYİLER DİZİDEKİ KİŞİLER OLDUKLARINA İNANDIRDIKLARINA GÖRE…BEN HAZALI ANA HABER SUNUCUSU OLARAK GÖRMEK İSTERİM..YADA KADIN PROGRAMI DA OLABİLİR .ÇOK TATLI SUNAR EMİNİM.OYUNCULUKTA DA İYİ AMA HER ZAMAN YAPILAMIYOR.

  • Resul abi iksinide taniyorum yazmisdi eski sayfalarda ve qaliba Resul abi dizi setlerinde oluyor yalnis bilmiyorsam . Ben ona inaniyorum Sevgili olurlarsa sizlerle paylasacaqiz demisdi . Tabiki sevgili olmalarini cok isteriz

 39. Azerbaycandan heyecanla izliyoruz .Her 2de super oyuncu.bawarilar dileriz.filimde yenerle alevin vefatini sabirsizlikla bekliyoruz Omerin zehreyka yaseminin koala gercek evliliyini bekliyoruz

 40. Bence Erkan Meric bir numara. Oyunculugu ile Omer i bire bir yasiyoruz. 10 puan Omere. Hazal hanimin sakin tavri zamanla cok agresif birine donustu. sanirim bu halini pek sevmedik.

 41. ikiside iyi oyuncu ama erkan duygusal sahneler dekı performansı daha ıyi hele 6 şubattakı sahneleri yanı sankı gerçek gıbi yansıtması harika yani ailem le izlemesek aglamamak icın kendımi zor tuttum ya sen aglama kiyamam ama erkan meriçe spor daha çook yakişiyor dızı de şırkete gitmedigi zaman lütfen spor giydirin inşallah gerçektede birbirlerını severler 2017 en güzel çifti bırden zengin olarak dızilerde oynaması yakişıyor ama aşiret dizilerinde ağa olsa çok yk

 42. Her ikisi cok iyi oyuncu. Fakat Erkan Meric daha denegimli bence!!!Ikisininde cok severek izliyorum!!!

 43. Bence ikisinde çok güzel oyuncu başarılıdinin devamını dilerim sizleri çok seviyorum

 44. Bencede bugüne kadar izlediğim dizilerden tek farkı bir birlerine yakışan en güzel çift olmaları bunu söylemeden geçemeyeceğim oyunculuk konusunda da çok harikalar hep böyle kalın ölümü Hazal Erkan sizleri seviyorum .

 45. İkisidə başarılıdı amma Erkan Meriç dünənki seriyada super performans göstərdi.

 46. Yani Resül abi şimdi bu sorumu.
  Bu hasta halimde hiç gülüceyim yoktu vallahi.
  Tabi ki, her ikiside MUHTEŞEM oyuncu. Ama sevgi konusuna gelince, evet ERKANI HAZALDAN bir tık fazla seviyor ola bilirim:-)
  Erkan Meriç qaliba yönetmenliye başlamış. Kamera eline pek yakışmış.

 47. Erkanmi iyi yoksa Hazalmi? Bu gune kadar burda aligim en zor soru . Bana gore ikside cok iyi , karakterleri iyi yansitiyorlar sahsen ben izlerken onlarin bu dizi setinden baska disarida baska bir insan olduklarini unutuyorum . Zaten en onemliside bu diyli karakterleri kendi hayatlariymis gibi canlandiriyorlar . Hazalin 3 subatdaki sanesinde tepkisi cok iyiydi bundan daha iyisi olmazdi bence . Ve aynende erkanin 6 subatdaki tepkisi mukemeldi . Bir oyuncu seyricini aqlata biliyorsa o kendi isinin ustasidir dunki bolumde Omerin ( Erkanin ) o hali beni cok aqlatdi . Bana gore ne Erkanin ne de Hazalin eksik bi yani yok ikside rolunun hakkini cok daha iyi veriyorlar . Erkan ve Hazali hangi dizilerde gormek isderdik ? Ben su anda adini sen koydan baska hic bir diziyi izlemiyorum . Cunki hepsinden bunalmisim hepsinin senaryosu ayni , bi tek bu dizi farki , ama Erkan kendisi soylemis tarihi bi dizide yer almayi isterim diyi bence bunu cok istiyorsa oynadiqi tarihi dizidede basarili olur ben Erkani tarihi bi dizide Sultan olark gormek isterdim , ama tabi ben Omeri daha cok seviyorum . Hazala gelince ben Hazali hic bir diziye koyamiyorum cunki o ep benim icin masumluqu temiz kalpliliyi , fedekarliklari hatirladan biri olarak kalsin istiyorum diyer dizilerde bu pek mumkun olmaya bilir . Ama hangi karakteri canlandirirsa hakini vereceyini dusunuyorum . Dikkat edersenin Erkanida sadece tarihi diziye koydum , cunki zaten Erkanin canlandirdigi Omer karekteride guclu bir adami yansitiyor ( guclu derken para ve zenginligi kast etmiyorum ) cunki sadece guclu bir adam kardesini kayb edeceqini bile bile yasiya, her gun onun yuzune baka bilir Zorda olsa gulumseye bilir . Ve ben bir sey soyliyeyim . Diyer dizilerde oyunculara iyi bi teklif geliyor ve o diziden ayriliyorlar genelikle dizide o karekterleri olduruyorlar , ve sonra diziye baska birini getiriyorlar olenin yerine koyuyorlar ve hayatda kalan karekter onu seviyor hani bi zamanlar delicesine sevdiyi adami ugruna her seyi yapan adami unutuyor ve bunun adini mutlu son koyuyorlar boylelikle seyricinin icindeki aska inanci sevgi olduruyorlar . Hepside diziyi uzatmak adina tamam dizi uzasinda ama boyle olum itim olmasin neyse ben konunun disina cikdim demem o ki lutfen bu dizide de oyle olmasin ne olur bari bu sefer her ne zorluk olursa olsun sonda askin kazanacaqina inanalim . Cunki dunya sevgisiz asksiz cok anlamsiz olur . Sonda Erkanda Hazalda cok iyi oyuncular , basarilarinin devamini diliyoruz

 48. Her ikisin beyenirik.cok gözel oynuyurlar.eger bele olmasaydı sevilmezdiler.bizleri de cok üzmesinner.günahdı valla. Bu qeder heyacan yaşadıq besdi .erkan meric hazal subaşı supersiniz.