Siyah İnci

Siyah İnci Dizisi Konusu, Ne Zaman Başlayacak
Hazal ve Kenan’ın tutku dolu aşk hikayesini ekranlara taşıyacak olan Siyah İnci dizisinde geri sayım başladı. Dizinin merakla beklenen fragmanı da yayınlandı. Fragmanda dalış yapan Tolgahan Sayışman dalış dersleri alarak bu..
dizibilgi google play
Siyah İnci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. İşte O Fragman
28 eylül perşembe günü 20:30 da Star TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Siyah İnci dizisinin tanıtımı 28 ağustosta yayınlandı.  Başrollerini  Hande Erçel ve Tolgahan SAYIŞMAN’ın paylaşacağı Siyah İnci dizisinin tanıtımları İstanbul’da billboardlarda..
Siyah İnci Nurseli İdiz Neden Ayrıldı
Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel‘in başrollerini paylaşacağı, Nurseli İdiz, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Olgun Şimşek gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Siyah İnci dizisi daha başlamadan ayrılık haberleri ile gündeme..
Siyah İnci Ne Zaman Başlayacak? İşte Başlama Tarihi
Star TV ekranlarında 28 Eylül’de izleyicisi karşısına çıkması beklenen Siyah İnci dizisinin başrol oyuncularını yakından tanımaya devam ediyoruz. Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan Siyah İnci dizisinin başrol oyuncularıyla şimdiden izleyicileri heyecanlandırmayı..
Siyah İnci Vural Kimdir ? Berk Hakman
Star TV ekranlarında  eylül ayında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Siyah İnci dizisinin başrol oyuncularını yakından tanımaya devam ediyoruz. Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan Siyah İnci dizisinin başrol oyuncularıyla şimdiden izleyicileri heyecanlandırmayı..
Siyah İnci Hazal Kimdir ? Hande Erçel
Star TV ekranlarında karşımıza gelmesi beklenen dizi Siyah İnci’nin başrol oyuncuları belli oldu. Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman  gibi oyuncuların oynayacağı dizinin etki yaratması bekleniyor. Dizinin yönetmeni  ise..
Siyah İnci Kenan Kimdir ? Tolgahan Sayışman
Star TV ekranlarında karşımıza gelmesi beklenen dizi Siyah İnci’nin başrol oyuncuları belli oldu. Tolgahan Sayışman, Hande Erçel gibi oyuncuların oynayacağı dizinin reyting rekorları kırması bekleniyor.  Dizinin yönetmeni olan Erol Özlevi..