Siyah İnci Vural Kimdir ? Berk Hakman

Burak 22 Tem 2017 Siyah İnci  0

Star TV ekranlarında  eylül ayında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Siyah İnci dizisinin başrol oyuncularını yakından tanımaya devam ediyoruz. Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan Siyah İnci dizisinin başrol oyuncularıyla şimdiden izleyicileri heyecanlandırmayı başardı. Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman  gibi oyuncuların rol alacağı Siyah İnci dizisinin başrol oyuncuların çok fazla hayranı olması sebebi ile Siyah İnci dizisinin ilk bölümden itibaren reyting rekorları kırması bekleniyor. Siyah İnci dizisinin yönetmeni  ise Erol Özevli olarak açıklandı.

Siyah İnci Vural Kimdir ?

Siyah İnci dizisinde  başrol oyuncusu olarak  yer alacak Berk Hakman dizide Vural karakteri ile karşımıza çıkacak. Vural; Kenan ile aşk yaşayan Hazal’ın kafasını karıştırıp Hazal’a sahip olmak istemektedir.. Vural Hazal’ın aklını çelemeyince bu seferde parasına ve gücüne güvenerek Kenan’ı saf dışı bırakmak ister; ancak bu iş beklediği kadar kolay olmayacak ve Kenan sert ceviz çıkacaktır. Kenan Hazal ile aşk yaşamaktadır. Sonunda Vural’ın hain çabaları Hazal ile Kenan’ın ilişkisi aksaklığa uğratmaya yeter. Peki Kenan ve Haza l aşkı bu sınavı atlatabilecek midir?

Siyah İnci Berk Hakman Kimdir ?

14 Ağustos 1983 yılında doğan oyuncu Ankara’da doğmuştur. Müzisyen olmaya erken yaşta adımlar atmıştır. 11 Yaşında Gitar çalmaya başlamıştır. İlköğretim ve lise hayatını Adapazarı’nda tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Turizm bölümünde 2 yıl okuduktan sonra Tiyatro kulübüne katılmıştır. Tiyatrodaki başarısıyla kazandığı İstanbul Üniversitesi Konservatuvar bölümünden mezun olmuştur.

[pembebuton]Siyah İnci[/pembebuton] dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Siyah İnci Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? v
Siyah İnci Dizisi Konusu, Ne Zaman Başlayacak
Siyah İnci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. İşte O Fragman
Siyah İnci Nurseli İdiz Neden Ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir