Siyah İnci Nurseli İdiz Neden Ayrıldı

Burak 24 Ağu 2017 Siyah İnci  0

Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel‘in başrollerini paylaşacağı, Nurseli İdiz, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Olgun Şimşek gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Siyah İnci dizisi daha başlamadan ayrılık haberleri ile gündeme gelmeye başladı.  Nurseli İdiz’in dizi kadrosundan çıkarıldığı gelen bilgiler arasında.

Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in başrol oynayacağı dizinin reyting rekorları kırması beklenirken Nurseli İdiz’den gelen ayrılık haberi gündemi bir anda değiştirdi. Nurseli İdiz’in alkol sorunlarından dolayı böyle bir karar alındığı iddiaları söylenmekte. Nurseli İdiz’in bu şok ayrılığının ardından onun yerine kimin geçeceği merak konusu. Ancak Nurseli İdiz’in yerine Neriman Uğur’la görüşmeler sürüyor.

Neriman Uğur Kimdir ?

Siyah İnci dizisinde Nurseli İdiz’in dizi kadrosundan çıkarılmasından sonra yerine düşünülen Neriman Uğur 1958 yılında Fethiye’de dünyaya geldi.  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu  Ayı Leonce ile Lena, Yaprak Dökümü, Bedel, Cadı Kazanı, Kadıncıklar, Sersem Koca, Yedekçi gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Siyah İnci Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? v
Siyah İnci Dizisi Konusu, Ne Zaman Başlayacak
Siyah İnci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. İşte O Fragman
Siyah İnci Ne Zaman Başlayacak? İşte Başlama Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir