Siyah İnci Nurseli İdiz Neden Ayrıldı

yorumsuz
316

Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel‘in başrollerini paylaşacağı, Nurseli İdiz, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Olgun Şimşek gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Siyah İnci dizisi daha başlamadan ayrılık haberleri ile gündeme gelmeye başladı.  Nurseli İdiz’in dizi kadrosundan çıkarıldığı gelen bilgiler arasında.

Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in başrol oynayacağı dizinin reyting rekorları kırması beklenirken Nurseli İdiz’den gelen ayrılık haberi gündemi bir anda değiştirdi. Nurseli İdiz’in alkol sorunlarından dolayı böyle bir karar alındığı iddiaları söylenmekte. Nurseli İdiz’in bu şok ayrılığının ardından onun yerine kimin geçeceği merak konusu. Ancak Nurseli İdiz’in yerine Neriman Uğur’la görüşmeler sürüyor.

Neriman Uğur Kimdir ?

Siyah İnci dizisinde Nurseli İdiz’in dizi kadrosundan çıkarılmasından sonra yerine düşünülen Neriman Uğur 1958 yılında Fethiye’de dünyaya geldi.  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu  Ayı Leonce ile Lena, Yaprak Dökümü, Bedel, Cadı Kazanı, Kadıncıklar, Sersem Koca, Yedekçi gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Related Post

READ  Siyah İnci Dizisi Konusu, Ne Zaman Başlayacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın