Siyah İnci Nerede Çekiliyor? Hangi Kasaba? İzmir ILDIR

Burak 21 Tem 2017 Siyah İnci  0

Başrollerine Berk Hakman, Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in yer aldığı Siyah İnci dizisinin çekimleri çok kısa bir süre önce başlandı. Siyah İnci dizisi çekimleri için Çeşme’nin Ildır ilçesinde hummalı bir hazırlıkta devam ediyor.

Siyah İnci dizisi için İzmir’in Çeşme ilçesine Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman için özel kamp kuruldu. Şuanda hem Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman Çeşme’de çekimler için bulunuyor. Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman 2 aylık çekim serüveni sonrası set İstanbul’a alınacak.

Çeşme Ildır Neresi?

Çeşme’nin kuzeyinde bulunan Akdağlar’ın eteklerinde bulunan güzel bir sahil kasabasıdır. Ildır köyü aslında keşfedilmemiş bir cennetti ancak; tüm Türkiye “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisi ile farketti Ildır’ı. Çeşme den Ildır’a gitmek virajlı yollar nedeniyle oldukça zordur.

Siyah İnci dizisi çekimleri küçük bir kasaba da gerçekleşecek. Siyah İnci dizisi konusuna bakıldığında küçük kasabalarında aşklarını doyasıya yaşayan Hazal ve Kana’ın huzuru kasabaya gelen güçlü bir ailenin çocuğu olan Kenan’ın Hazal’a aşık olması ile bozulur.

Siyah İnci dizisi her ne kadar bir Ege dizisi olarak adlandırılmasa da çekimlerine İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı küçük bir kasaba olan Ildır’da devam edecek. Siyah İnci dizisi oyuncuları hem Çeşme’de tatil yaparken hemde Ege şivesini öğrenmeye devam ediyor. Hande Erçel’de bu tatilinden fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Siyah İnci dizisinin çekimlerinin sezon içinde bu küçük kasabadan İstanbul’a taşınması bekleniyor; özellikle dizisinin 2017 2018 yeni sezona kalması durumunda çekimler kaydırılacak. [saributon]Siyah İnci[/saributon]  dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız. Siyah İnci  dizisi çekimleri başladığında sizlere setten fotoğraflar da göndereceğiz; şuanda Hande Erçel tatil yaptığı otelden çıkış yapmış.

Siyah İnci Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? v
Siyah İnci Dizisi Konusu, Ne Zaman Başlayacak
Siyah İnci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. İşte O Fragman
Siyah İnci Nurseli İdiz Neden Ayrıldı

“Siyah İnci Nerede Çekiliyor? Hangi Kasaba? İzmir ILDIR” üzerine 3 yorum

 1. Handeyi seven bir genç kız dedi ki:

  HANDEYI SEVIYORUM AMA AÇIKÇASI ONA HAZAL ROLÜNÜ YAKIŞTIRAMADIM TEPKI ÇEKMEK ISTEMIYORUM FİKRİM BU YÖNDE AMA GÜZEL BIR INSAN SAYGIM VE SEVGIM SONSUZZZ HER ZAMAN ARKANDAYIZ MİYY BIR GÜN SENI GÖRMEK DILEĞIYLE
  ❤️❤️❤️

  1. Handeyi severim aynı zamanda aybükeyi dedi ki:

   Şimdi ben milyonlarca hande ve aybüke fanından biriyim ve açıkçası handeme bu rolü YAKıştıramadım BENCE kendini daha çok geliştireceği bir rol olmalı selinde ağladı hayatta ağladı bağri burda mutlu olsun

 2. Handeci dedi ki:

  Siyah incinin İstanbul’daki set yerlerini bilenler instagramdan esma_pacal34 sayfasına atabilir mi yalvarırım görenler yazsın. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.