Siyah İnci Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? v

Star Tv de perşembe günleri ekrana gelen Siyah İnci dizisi final yapıyor. Yapımcı Faruk Turgut’un sosyal medyadan paylaştığı habere göre dizi final yapacak. Siyah İnci final bölümü ne zaman ? Siyah İnci neden final yaptı ? 

Siyah İnci Neden Final Yaptı Neden Kaldırıldı ?

Yönetmen koltuğunda Benal Tairi’nin oturduğu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün senaryosunu kaleme aldığı Siyah İnci dizisi 15 Şubat’ta 20. Bölümü ile ekranlara veda ediyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren dizinin başrollerini Tolgahan Sayışman , Hande Erçel paylaşıyordu

.

Yayın hayatına başladığı ilk günlerde reytingleri iyi sayılacak düzeyde olan dizi ilerleyen bölümlerde düşüşe geçti. Kötü giden sonuçlara bir türlü dur diyemeyen dizinin yönetimi final kararı almak durumunda kaldı. Özellikle Vatanım Sensin dizisinin yeni sezona başlaması ve Kut’ül Amare dizisinin yayına girmesinin ardından dizinin reytinglerinde sert bir düşüş gerçekleşti. İlk 10 sıradan uzaklaşan dizi özellikle oyuncu kadrosununun güçlü olması sebebi ile maliyeti yüksek bir diziydi.

Siyah İnci Yerine Hangi Dizi Gelecek ?

Siyah İnci dizisinin yayından kalkması ile yerine hangi dizinin geleceği merak konusu oldu. Daha önce 2 dizisinin fragmanı yayınlanan Star Tv’nin bu iki diziden birini Perşembe akşamına almaya hazılandığı tahmin ediliyor. Bu diziler Avlu ve Jet sosyete. İddialı dizi Jet Sosyete’yi kanalın Perşembe gününe alacağını düşünmüyoruz. Zira güçlü rakipler karşısında bu kadar iddialı ve merakla beklenen bir dizinin ezilmesine kimse müsade etmeyecektir. Büyük bir ihtimalle Jet Sosyete Pazar günleri ekranlara gelecek ve reytinglerde 1. sırayı hedefleyecek. Avlu dizisi ise Perşembe günleri Siyah İnci’nin yerine yayınlanabilir.

 

dizibilgi google play

Siyah İnci Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? v (3 Yorum)