Siyah İnci Kenan Kimdir ? Tolgahan Sayışman

Burak 21 Tem 2017 Siyah İnci  0

Star TV ekranlarında karşımıza gelmesi beklenen dizi Siyah İnci’nin başrol oyuncuları belli oldu. Tolgahan Sayışman, Hande Erçel gibi oyuncuların oynayacağı dizinin reyting rekorları kırması bekleniyor.  Dizinin yönetmeni olan Erol Özlevi  karşımıza aşk içerikli bir dizi getirmeyi planlıyor. Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan dizi başrol oyuncularıyla şimdiden izleyicileri heyecanlandırmayı başardı.

Siyah İnci Kenan Kimdir ?

Siyah İnci dizisinin başrol oyuncusu olarak bilinen yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman’ın hayat vereceği Kenan karakteri sırılsıklam aşık bir gencin hayat hikayesini anlatmaktadır. Kenan Hazal ile aşk yaşamaktadır. Daha sonra Kenan İle Hazal’ın yaşadığı kasabaya gelen Vural Kenan’ın elinden Hazal’ı koparmaya çalışır. Ve Hazal ile Kenan’ın ilişkisi sabota olmaya başlar.

Siyah İnci Tolgahan Sayışman Kimdir ?

17 Aralık 1981 yılında doğan Tolgahan Sayışman İstanbulludur. Babası Selanik’li annesi ise Trabzonludur. İlköğretimini ve liseyi istanbulda okumuştur. Daha sonra ise Doğuş Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.188 cm boya sahip olan oyuncu yakışıklılığıyla dikkat çekmektedir. Almeda Abazi ile mutlu bir yuva kuran yakışıklı oyuncu 2002 yılında Best Of Model Türkiye yarışmasında 1. olarak tamamlamıştır. Bu sayede kendisini camiaya tanıtmıştır. Ayrıca Tolgahan Sayışman Asla Vazgeçmem dizisinde Amine Gülşe ile başrol oyuncusu olarak rol paylaşmıştır.

Tolgahan Sayışman İnstangram Adresi :

https://www.instagram.com/tsayisman/?hl=tr

Siyah İnci Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? v
Siyah İnci Dizisi Konusu, Ne Zaman Başlayacak
Siyah İnci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. İşte O Fragman
Siyah İnci Nurseli İdiz Neden Ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.