Siyah İnci Hazal Kimdir ? Hande Erçel

Star TV ekranlarında karşımıza gelmesi beklenen dizi Siyah İnci’nin başrol oyuncuları belli oldu. Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman  gibi oyuncuların oynayacağı dizinin etki yaratması bekleniyor. Dizinin yönetmeni  ise Erol Özevli  Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan dizi başrol oyuncularıyla şimdiden izleyicileri heyecanlandırmayı başardı.

Siyah İnci Hazal Kimdir ?

Siyah İnci dizisinde  başrol oyuncusu olarak oynayacak olan Hande Erçel  hayat vereceği Hazal karakteri ile karşımıza gelecek. Kenan2a aşık olan bir hanımefendi kızın hayat hikayesini anlatmaktadır. Kenan Hazal ile aşk yaşamaktadır. Daha sonra Kenan İle Hazal’ın yaşadığı kasabaya gelen Vural Kenan’ın elinden Hazal’ı koparmaya çalışır. Ve Hazal ile Kenan’ın ilişkisi aksaklığa uğrumaya başlar.

Siyah İnci Hande Erçel Kimdir ?

24 Kasım 1993 doğumlu güzel oyuncu Hande Erçel Bandırmalıdır. Yay burcu olan erçel 177 cm boyundadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun olmuştur. Ayrıca 2012 Azerbaycan güzellik yarışması 2.lik ödülünü kazanmıştır. Güneşin Kızları adlı dizide büyük hayran kitleleri edinmiştir. Hande Erçel Çılgın Dersane filminde rol almıştır. Son olarak oynadığı dizi ise Aşk Laftan Anlamaz dizisidir. Ayrıca Hande Erçel 42. Altın Kelebek adlı ödülünde sahibi olmayı başarmıştır.

Hande Erçel İnstangram Adresi :

https://www.instagram.com/handemiyy/?hl=tr

dizibilgi google play

Siyah İnci Hazal Kimdir ? Hande Erçel (2 Yorum)