Siyah Beyaz Dizisi Oyuncuları ve Karakter Listesi

Siyah Beyaz Dizisi raftan çıkarıldı ve yeniden oyunculara teklif götürüldü. Siyah Beyaz dizisi için şuanda Engin Akyürek ile anlaşıldığı haberler var. Engin Akyürek’in partneri için teklifler görülmeye devam ediliyor. İlk teklifin ise Neslihan Atagül’e gittiği gelen bilgiler arasında.

Siyah Beyaz dizisinin eylül ekim 2017 aylarında izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Cast çalışmaları ise devam ediyor.

Siyah Beyaz Oyuncu Kadrosu

Engin Akyürek

1981 yılında dünyaya gelen  Engin Akyürek 35 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümünde eğitim gören  Engin Akyürek Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında  keşfedilmiştir. Yabancı Damat dizisi ile ism,n, duyuran  Engin Akyürek son olarak Kara Para Aşk dizisinde ve Ölene Kadar dizisinde başrol olarak yer almıştır.

Terazi burcu olan ve 1.87 boyunda olan Engin Akyürek 87 Kilodur.

 

Aşağıda ki konu Siyah Beyaz dizisinin ilk proje olarak sunulduğunda sizlere ulaştırdığımız haberdir. Bu proje bir yıl ertelenmiş ve yerine Cesur ve Güzel dizisi izleyici karşısına çıkarılmıştır. 

Siyah Beyaz Dizisinin Oyuncu Kadrosunu mu merak ettiniz? Detaylar haberimizde

siyah beyaz dizisiStar Tv ekranlarında Eylül ayında izleyici ile buluşacağı duyurulan  Siyah Beyaz Dizisi ile ilgili detaylar netleşmeye başladı. Siyah Beyaz Dizisinin erkek başrol oyuncusunun ünlü yıldız Kıvanç TATLITUĞ olacağı kesinleşmişti. Şimdide kadın başrol oyunculuğu için Tuba Büyüküstün’e teklif götürüldüğü gelen haberler arasında

Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı ve senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazacağı Siyah Beyaz Dizisi izleyicilerine heyecanlandırmaya devam ediyor. Hem  Kıvanç TATLITUĞ hemde  Tuba Büyüküstün’ün fanları Siyah Beyaz Dizisini merakla bekliyor

Siyah Beyaz dizisinin bölüm başı maliyeti 700.000 TL olarak açıklandı

Siyah Beyaz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kıvanç TATLITUĞ(Ferhat)

1093 Adana doğumlu hiper yakışıklı oyuncu Türk televizyonlarının en çok aranan jönü olmayı başarmıştır. 2002 yılında hem dünyada hem de Türkiye’de en yakışıklı model seçilmiştir. Başrol oynadığı Ezel, Aşkı Memnu, Kuzey Güney ve Kurt Seyit ve Şura dizileri ile izleyicinin aklına kazınmıştır.

READ  Siyah Beyaz Dizisi Tanıtım Fragmanı(Yayınlanmadı)

Başkan’ın sağ kolu olan Ferhat Başkan’ın pis işlerini yapan yakışıklı ve gözü kara bir gençtir. 

kıvanç-tatlıtuğ siyah beyaz dizisi

Tuba Büyüküstün(Şirin)

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 34 yaşındadır. Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuğa başlayan güzel oyuncu Kanal D’de yayınlanan Ihlamurlar Altında adlı dizide başrol oynayarak büyük bir şöhrete kavuşmuştur. Daha sonra ise Gönül Çelen dizisinde Hasret karakterini canlandırmıştır. Son olarak ise Kara Para Aşk dizisinde oynadığı Elif karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Şirin; aslında doktordur; ancak doktorluk yapmak istemez ve restoran işletmeciliği yapar

tuğba büyüküstün siyah beyaz dizisi

Haluk Bilginer(Başkan)

1954 İzmir doğumlu deneyimli oyuncu Haluk Bilginer 72 yaşındadır. Tiyatrocu ve yönetmen kimliği ile tanınır. Son olarak 2014 yapımı Kış Uykusu fili ile en iyi erkek oyuncu ödlünü almıştır.

Başkan; Ferhat’ın babasdır çete lideri kötü kalpli bir adamdır

haluk bilginer başkan Siyah beyaz dizisi oyuncusu

Devrim YAKUT

1968 yılında Adana’da doğan Devrim YAKUT 48 yaşındadır. Son olarak Düğün Dernek serisi film ile izleyicisi karşına çıkmıştır. Siyah Beyaz dizisinde ise Kıvanç TATLITUĞ’un annesi rolünde yer alacaktır.

siyah beyaz dizisi oyuncusu devrim yakut

Erkan AVCI(Ferhat’ın Abisi)

Son olarak  Sakarya Fırat ve Karadayı gibi dizilerde yer almıştır.

erkan avcı siyah beyaz dizisi oyuncusu (1)

Siyah Beyaz Dizisi Tanıtım Fragmanı

Siyah Beyaz Dizisi tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı. Siyah Beyaz Dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.