Siyah Beyaz Aşk Azad (Macit Koper) Kimdir ?

Burak 09 Oca 2018 Siyah Beyaz Aşk  0

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Azad Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk  oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Rekabetin yüksek olduğu bir günde ekrana gelen ve bir süre reyting sıkıntısı yaşayıp hatta final tehlikesi atlatan dizi daha sonra toparlanarak zirveyi zorlamayı başardı. Diziye son katılan oyunculardan biri Azad karakterine hayat verecek olan usta oyuncu Macit Koper .

Siyah Beyaz Aşk Azad Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı ?

Yılbaşı arasının ardından yine etkileyici bir bölümle ekrana dönen Siyah Beyaz Aşk dizisi Ferhat’ın son anda Aslı’yı kurtarması ve “itiraf öpücüğü ” ile seyirciyi oldukça etkilemeyi başardı. Daha sonra yaşananlar ise oldukça heyecanlı anlara sahne oldu.  Cem’in Ferhat’ın evine gelip Aslı’yı öldürmeye azmettirmekten tutuklanması herkesi şaşkına çevirdi.

Siyah Beyaz Aşk Azad Kimdir ?

1944 doğumlu usta oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar tiyatro sahnesinde yer alan oyuncu sinema da birçok filmde yer almıştır. Aynı zamanda yönetmen olarak birçok oyun yönetmiş ve senaristlik yapmıştır. Çocuk yaşta başladığı oyunculukta yarım asırdan fazla emek vermiştir. Lcc Tiyatro okulunda eğitim alarak başladığı kariyeride sayısız ödül kazanmıştır. Kurtuluş Al yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Ağır Roman Yeni Dünya ve Hayat Sevince Güzel yer aldığı bazı önemli projelerdir.

 

Siyah Beyaz Aşk 8 Ocak’ta çalan Sen Beni Öldürüyorsun Şarkısı
Siyah Beyaz Aşk Ebru (Özgül Sağdıç) Kimdir ?
Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Özeti 27 Kasım Fragmanı. Ferhat Öldü mü?
Siyah Beyaz Aşk Dizisinin Senaristleri Neden İstifa Etti ?

“Siyah Beyaz Aşk Azad (Macit Koper) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    EN ÖNEMLİSİ DE POYRAZ KARAYEL’DE ADİL TOPAL ROLÜNÜ OYNAMIŞTIR. BU BİLGİLERİ ATLIYORSUNUZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.