Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Özeti 27 Kasım Fragmanı. Ferhat Öldü mü?

Kanal D’nin bu sezona damga vuran dizilerinden Siyah Beyaz Aşk2ta heyecan tüm hızıyla sürüyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizi seyirciden tam not almaya devam ediyor. Dizinin bir ara final yapması gündeme geldiyse de, dizi reytinglerde hakettiği yere gelmeye başladı ve final tartışması şimdilik rafa kalktı. Birbirine zıt iki karakterin büyük aşk ını konu alan dizide bu hafta yine güzel sürprizler bizleri bekliyor.

Ferhat’ın Aslı’ya gittikçe daha çok bağlandığını düşünen Namık Ferhat’ı uyarsa da Ferhat pekde oralı olmaz. Aslı ve Ferhat’ı ise thmin etmeyecekleri zor günler beklemektedir. Aslı’yı peşindeki adamlardan korumak isteyen Ferhat onu bir dağ evine yerleştirir. Ancak izlerini kaybettiremezler ve adamlar dağ evini bularak Aslı ve Ferhat’a kaçarken ateş açarlar. Ferhat bu ateş sonucu vurulur. Akıllara acaba Ferhat öldü mü sorusu gelse de Ferhat yaralı olarak kurtulur ve hayattadır.

Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Tanıtımı :

dizibilgi google play

Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Özeti 27 Kasım Fragmanı. Ferhat Öldü mü? (5 Yorum)

  1. ben bu diziyi çok beyiniyorum kaliteli bir dizi final olmasını hiç istemem ailecek izloyoruz ve beyiniyoruz oyunanlar harika..Ibrahim çelikkol ♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  2. Sizi cook seviyorum böyle heyecanlı bir dizi final olmasın hem retingler de yükseldi siz gidin atv bin miyminti dizilerini final yapın asli ferhat sizinleyiz

  3. Güzel bir dizi ve senaryo da iyi bol reytingleri olur umarım. Izlemeye degmeyecek okadar dizi arasinda farklı ve heyecan dolu olması kendini izlettiriyor.