Sıra Sende Türkiye Neden Erken Final Kararı Aldı

Burak 22 Ağu 2017 Sıra Sende Türkiye  0

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlunun haberine göre Sıra Sende Türkiye isimli şarkı yarışması istenilen reytinglere ulaşamadığı için planlanandan iki hafta önce erken final ederek yayınına son verilecek.  İlk bölümü 22 Temmuz da  TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sıra Sende Türkiye bu kararı ile herkesi hayal kırıklığına uğratmış durumda..

Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yaptığı yarışmanın jürisinde  Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk yer alırken oylamada jürinin yanı sıra 20 kişilik orkestra üyelerinin ve 5 kişiden oluşan halk jürisi de söz sahibi olacak. Her hafta  16 yeni yarışmacının katıldığı Sıra Sende Türkiye’de bir kişi hafta birincisi oluyor. Programın son haftasında ise 10 hafta birincisi yarışacak ve finalde  kazanan belli olacak. Yarışmayı kazanan ise 200 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oluyor.

Ali Eyüboğlu’nun iddialarına göre haftada iki akşam yayınlanan 200 bin TL para ödüllü yarışma, salı akşamı yapılacak çekimlerden sonra bitecek. Böylece program planlanandan dört bölüm (iki hafta) erken ekrana veda edecek.

Sıra Sende Türkiye Reytingleri

Sıra Sende Türkiye Jüri Üyeleri Kimlerden Oluşuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir