Sıra Sende Türkiye Jüri Üyeleri Kimlerden Oluşuyor

Burak 19 Tem 2017 Sıra Sende Türkiye  0

Yepyeni bir formatla ekranlara gelecek olan şarkı yarışması Sıra Sende Türkiye 22 Temmuz da  TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Yarışmacıların istedikleri müzik türünde yarışabilecekleri  Sıra Sende Türkiye’de geniş bir değerlendirme ekibi olacak.

Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yapacağı yarışmanın jürisinde  Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk yer alırken oylamada jürinin yanı sıra 20 kişilik orkestra üyelerinin ve 5 kişiden oluşan halk jürisi de söz sahibi olacak. Her hafta  16 yeni yarışmacının katılacağı Sıra Sende Türkiye’de bir kişi hafta birincisi olacak. Programın son haftasında ise 10 hafta birincisi yarışacak ve finalde  kazanan belli olacak. Yarışmayı kazanan ise 200 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

Sıra Sende Türkiye Mustafa Keser Kimdir ?

Sıra Sende Türkiye adlı şarkı yarışmasında jüri olacak olan Mustafa Keser 1 ocak 1945 de Elazığ da doğmuştur.  72 yaşındadır. İlköğretim hayatını Elazığ’da tamamlayan sanatçı Mustafa Keser lise eğitimini ise Sivas’da tamamlamıştır. Babası müzisyen olan Keser öğretim hayatı boyunca çeşitli enstrümanlar çalmıştır. Mustafa Keser aynı zamanda Tv ‘de programlar yapmış ve çeşitli dizilerde oynamıştır. Halen kendine ait ‘Keser Müzik Hol’ gazinosunda çalışmaktadır.

Sıra Sende Türkiye Işın Karaca Kimdir ?

Sıra Sende Türkiye adlı şarkı yarışmasında jüri olacak olan Işın Karaca 7 Mart 1973 yılında Londra’da doğmuştur. Küçük yaşlarından beri müziğe düşkünlüğü ile bilinmektedir. Işın’ın hayatını değiştiren olay ise Kıbrıs”ta yaşandı. Annesinin işlettiği restoranda şarkı söylemesi ile yeteneğinin farkına varması sonucu İstanbul’a geldi. En önemli etkinliği ise Sezen Aksu’ya vokalistlik yapması oldu. Birçok albüme imza atan Işın Karaca 4 kez evlilik geçirmiş.

Sıra Sende Türkiye Metin Şentürk Kimdir ?

Sıra Sende Türkiye adlı şarkı yarışmasında jüri olacak olan Metin Şentürk 16 Mayıs 1966 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 7 çocuklu Kosovalı bir ailenin cocuğu olan Metin Şentürk 3 yaşında masadan düşmesi sonucu gözlerini kaybetti. İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan Şentürk arabayla yaptığı hız denemesinde Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeyi başardı. Dünya Engelliler Vakfı’nında başkanlığını da yapan Metin Şentürk’ün bir çok albümü ve dizisi bulunmaktadır. 2006 yılında Fulya Kalkavan ile evlenen Şentürk 2014 yılında boşanmıştır.

Sıra Sende Türkiye Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/channel/UCYWDFEXMAMUrlTxZ4nZEUgw

 

Sıra Sende Türkiye Neden Erken Final Kararı Aldı

“Sıra Sende Türkiye Jüri Üyeleri Kimlerden Oluşuyor” üzerine 26 yorum

 1. Hiçabi demir dedi ki:

  Zeynep

 2. Demir aydın dedi ki:

  Zeynep

 3. Naz dedi ki:

  Zeynep

 4. Anonim dedi ki:

  Zeynep

 5. Tarkan dedi ki:

  Zeynep

 6. Murat boz dedi ki:

  Yasamin

 7. Anonim dedi ki:

  Yasamin

 8. Anonim dedi ki:

  Yasamim

 9. Nur çalık dedi ki:

  Yasamin

 10. Anonim dedi ki:

  Yasamin
  Yasamin
  Yasamin

 11. Ak deniz dedi ki:

  Volkan

 12. Çalık nur dedi ki:

  Volkan

 13. Deniz dedi ki:

  Volkan

 14. Ali dedi ki:

  Volkan

 15. Ahmet dedi ki:

  Volkan

 16. Seyran dedi ki:

  Volkan

 17. Aydın yılmaz dedi ki:

  Volkan

 18. Anonim dedi ki:

  Volkan

 19. Anonim dedi ki:

  Volkan volkan volkan volkan

 20. Defne dedi ki:

  Damla

 21. Selçuk inan dedi ki:

  Damla

 22. Engin dedi ki:

  Damla

 23. Volkan yılmaz dedi ki:

  Damla

 24. Anonim dedi ki:

  Damla

 25. Anonim dedi ki:

  Rıza

 26. Burak yılmaz dedi ki:

  Yasir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.