Sinem ÖZTÜRK(Yasemin) Kiralık Aşk Dizisinden Neden Ayrıldı?

Yasemin Neden Kiralık Aşk Dizisinden Ayrıldı?

Sinem ÖZTÜRK yasemin kiralık aşk yeni sezonStar Tv ekranlarının yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanan Ortaks Yapım’ın sevilen dizisi Kiralık Aşk’tan bir ayrılık haberi geldi. Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterine hayat veren Sinem ÖZTÜRK Sosyak Medya hesabından Kiralık Aşk dizisinden ayrıldığını ve yeni sezonda yeni bir proje ile izleyicileri ile buluşacağını açıkladı.

Sinem ÖZTÜRK  Kiralık Aşk dizisinden ayrılma sebebini açıklamadı; ancak  Sinem ÖZTÜRK’ün yeni bir sinema filmi projesi olduğu biliniyordu; ancak sinema filmi projesinden sonra ocak ayında başlayacak yeni bir dizide esas kızı oynayacağı öğrenildi. Bu durumda Sinem ÖZTÜRK’ün başka bir dizide daha önemli bir rol kaptığı için  Kiralık Aşk dizisinden ayrıldığını kesin olarak bildirebiliriz.

Sinem ÖZTÜRK Yeni Sezonda Hangi dizide yer alacak?sinem uslu yasemin

Sinem ÖZTÜRK yeni sezonda bir dizide başrol oynayacağını açıkladı; ancak projenin ismini şuanda duyurmadı. İlerleyen günlerde Sinem ÖZTÜRK bu konuda bir açıklama yaparsa sizlere ulaştıracağız.

Küçük bir not: Sinem ÖZTÜRK Mustafa USLU ile evlendikten sonra soy adını değiştirdi ve Sinem USLU oldu

 Sinem (Uslu) ÖZTÜRK Kimdir Biyografisi

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sinem ÖZTÜK 31 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sinema bölümü mezunudur İlk olarak Arka Sıradakiler dizisi ile izleyicisi karşısına çıkan Sinem ÖZTÜRK daha sonra ise Huzur Sokağı dizisinde Şükran karakterine hayat verdi. Son olarak ise Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandırmıştır. Oyunculuğunun yanında Fikir Atölyesi programınında sunuculuğunu yapmıştır.Sinem ÖZTÜRK kiralık aşk

Sinem ÖZTÜRK(Yasemin) Kiralık Aşk Dizisinden Neden Ayrıldı? (23 Yorum)

  1. Yasemin diziye Korişle birlikte hyecan katıyordu. Şimdi giderse dizinin heyecanı kaçar ve Sinan Yaseminsiz kalır

  2. Yaa ben cok uzuldum dizinin baslarinda olmasada sonlarina dogru cok sevmistim keske dizide kalsa hem oda rolu geregi kotu kadini oynuyordu gercek hayattda oyle degildir iyi bir insandir keske diziden ayrilmasaydi onuda cok seviyorum