Sıla Saraç Kimdir? (Beni Affet Zeynep)

Beni Affet dizisinde Sıla Saraç Zeynep karakterine hayta verecek. Bilindiği üzere Ateş geçen sezon Gülüm ve Ateş dizimizin kadrosuna dahil olmuştu; ancak dizide Gülüm karakteri ölerek ayrılmıştı. Bakalım Zeynep hangisinin parneri olacak Murat’ın mı Ateş’in mi Toprak’ın mı?

Güzelliği ile adeta Beni Affet izleyenleri çılgına çevirecek olan  Sıla Saraç  çok bilinen bir oyuncu değildir. Beni Affet hayranlarının tahmin ettiğinin aksine muhtemelen Ankara’lı da değildir. Zira yaptığı bir paylaşımda bugün de güneşi Seymenlerde batırdık yazmıştır.

İnternette yaptığımız araştırmalarda Maydonoz ajansın oyuncusu olan Sıla Saraç sağlık bakanlığının çektiği tanıtım filmlerinde rol almıştır. Başkent Üniversitesi Diyetisyenlik bölümü mezunudur.

Sıla SARAÇ’ın Sevgilisi?

Özgün Taşpolatoğlu Sıla Saraçoğlunun sevgilisidir. Başkent Üniversitesi-Beslenme ve Diyetetik uzmanıdır.

Sıla Saraç Fotoğrafları  Sıla Saraç Resimleri

Beni Affet 2017 2018 Yeni Sezon Fragmanı

 Sıla Saraç Kimdir? (Beni Affet Zeynep) (19 Yorum)

  1. Sıla çok güzel çok şeker ve de akıllı bir kız
    Emin’im tüm Gönüller’i fethedecektir

  2. yeni gelen oyuncu ateşe yakışmış murat esengül aypek le görelim onlarda bir birlerine yakışıyor bu sene görelim

  3. kader in topraktan 1 çocugu olmalı feridenin de yamandan ve bu bebek bu sezon dogmalı feridenin yamandan olarak cüneyt feridenin dibinde ama yaman a aşık feride aşkını yaman a aykırdıkça cüneyt in canı yanmalı

  4. yakışmış feride cüneyt e yapmadıgını yapıyor kocasını arıyor feride gerçekten yaman a aşık yanlız toplumda şu var o silah cüneyt in 3 ay ceza evinde kalmak zorundaydı yasaları dizide göremiyoruz görelim en az 1 ay kalmalıydıferide cüneyti hep sevdi ama yaman a aşık

  5. mehmet hayri koç a aga rolü yakışıyor ceren yalazoglu karakoç uygundur esengül aypekte