Sıfır Noktası Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Burak 04 Eki 2018 Sıfır Noktası  0

Sıfır Noktası Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

 

Trt 1 yeni bir dizi için daha çalışmalara başladı. Sıfır Noktası isimli dizi çok yakında Trt1 ekranlarında yer alacak. Fakat bu dizi ile ilgili Trt1 ser verip sır vermiyor. Özellikle dizinin oyuncu kadrosu oldukça gizli tutulmakta. Dizide buz hokeyi takımında koçluk yapan Mahir karakteri merkezde olacak ve bu karakter için Tayanç Ayaydın ile büyük randa nlaşıldığı bildirildi. Dizinin yönetmen koltuğunda Volkan ocatürk oturuyor. Dizinin başlangıç tarihi içinse 2018 yılının son aylarında yetişmesi planlanıyor.

Sıfır Noktası Dizisi Konusu Nedir ?

Sıfır Noktası dizisinin konusuna gelece k olursak dizinin senaryosu yaşanmış bir hikayeden uyarlanıyor. Daha önceleri Zeytinburnu Belediyesi’nin hazırdığı bir topluma kazandırma projesinde yer alan ve şampiyon bir buz hokeyi takımını konu alan dizide sokakta yaşayan çocukların başarıya ulaşan öyküsü anlatlıyor.

Sıfır Noktası Dizisi Oyuncuları

Tayanç Ayaydın (Mahir)

7 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Tİyatro Böümü’nü taamlayan oyuncu Aliye dizisindeki doktor karakteriyle büyük beyük beğeni toplamış ve tanınmaya başlamıştır. Daha sonra 2009 yılında yayınlanan Sakarya Fırat dizisindeki Uzman Çavuş Osman Kanat rolü ile ülke çapında üne kavuşmuştur. 2014 yılında ekrana gelen Zeytin Tepesi isimli dizideki Tarık akrakteri ile başarısını sürdürmüştür. Son olarak Hayat Şarkısı isimli dizinin kadrosunda yer almıştır.

Dizide Mahir karakteri başarlı bir öğretmendir. Buz hokeyi konusunda çok yeteneklidir ve bu sporu çok sevmektedir. Toplum yararına belediyenin başlattığı projede Buz Hokeyi koçu olarak çalışmaya başlar.

Son dönemde bir çok dizi ile başarıyı yakalayan TRT 1 bakalım bu dizide de başarı sağlayabilecek mi ? Sıfır Noktası dizi ile ilgili oyuncu kadrosu ve diğer tüm bilgileri elimize ulaştıkça sizlerle patlaşmaya devam edeceğiz.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.