Sibel Can O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı?

Burak 06 Ağu 2017 O Ses Türkiye  0

Sibel Can’da resmi olarak O Ses Türkiye’den ayrıldığını açıkladı. Sosyal medyayı kullanarak açıklama yapan Sibel Can artık O Ses Türkiye’de yer almayacağını açıkladı. Biz daha önce O Ses Türkiye 2017 2018 sezon jürileri için Sibel Can’ın muhtemelen yer almayacağını açıklamıştık; zira O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinde önemli değişikliğe gidileceği Acun Ilıcalı tarafından açıklanmış ve ilk olarak Hadise O Ses Türkiye’den ayrılmış yerine ise deli kız Yıldız TİLBE gelmişti.

O Ses Türkiye’de Sibel Can’ın ayrılmasının ardından O Ses Türkiye jüri üyeliği için en büyük şans hapishaneden yeni çıkan ve Türkiye’nin gündemine oturan  Deniz Seki’de olacak gibi ancak resmi açıklama şuanda gelmedi. Diğer taraftan O Ses Türkiye’den ayrılan Sibel Can’ın dizi setlerine döneceği konuşuluyor.

Sibel Can daha önce O Ses Türkiye çekimlerine rahatsızlığı veya özel işleri sebebi ile gelememiş ve yerine Hülya Avşar jüri üyesi olarak katılmıştı. Bu durumun da O Ses Türkiye’de ilk defa jüri üyesi olarak yer alan Sibel Can’ın yeni sezonda düşünülmemesinde etkili olduğunu düşünüyorum.

2017 2018 [saributon]O Ses Türkiye [/saributon]Jüri Üyeleri Kimler ? O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Detaylar için tıkla

O Ses Türkiye 2019 Yılbaşında Hangi Ünlüler Şarkı Söyleyecek ?
Hakan Özoğuz O Ses Türkiye’de Neden Yok?
Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar
O Ses Türkiye Yeni Jürileri Kimler Olacak ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.