Show Tv Güneşin Kızları 1. bölüm Fragmanı

Show Tv Güneşin Kızları 1. Bölüm Fragmanı

Show Tv Güneşin Kızları 1. bölüm FragmanıKanal D ekranlarının sevilen dizisi Güneşin Kızları’nın Show Tv’ye transfer olması an meselesi. Süreç Film Güneşin Kızları dizisinin yayın haklarını satışa çıkardı. En önemli talip ise Show Tv oldu.

Bilindiği üzere 2015 yaz döneminde başlayan Güneşin Kızları dizisi döneminin en pahalı yapımlarından biri olma özelliğine sahip. Eğer Güneşin Kızları dizisi Show Tv’ye geçerse oyunculardan da indirim istenebilir.

Güneşin Kızları dizisi yapımcısı İsmail Gündoğdu’dan kanal değişikliği ile ilgili iki gün içinde açıklama bekliyoruz. İsmail Gündoğdu kanal değişikliği ile ile ilgili açıklama yaparsa sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Güneşin Kızları Dizisi Show Tv'ye transfer olacakGüneşin Kızları dizisi son haftalarda 3 ve üzeri reyting almayı başarıyor. Güneşin Kızları  dizisi yayınlandığı ilk bölümlerinde 9 reyting alabilen bir yapımda; ancak Kanal D’nin sürekli gün değiştirmesi ve senaryonun saçmalaşması ile Güneşin Kızları dizisi bu kadar reyting kaybetti; ancak yeni bir senarist grubu ile Güneşin Kızları  dizisi yine eskisi gibi 6 ve üzeri reyting alabilecek potansiyele sahip.

Güneşin Kızları Show Tv’de ne zaman başlayacak?

Güneşin Kızları dizisinin Show Tv’ ye transferi gerçekleştiğinde size bu sayfalardan bilgi vereceğiz.

Show Tv Güneşin Kızları 1. bölüm Fragmanı (1 Yorum)