Show Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri Yayın Günleri ve Saati

Burak 11 Ağu 2018 Haberler  0

Show Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri Yayın Günleri ve Saati

Show Tv Darısı Başımıza’nın final yapmasının ardından Meleklerin Aşkı dizisininde kötü gidişin ardından final söylentileri çıkması Show Tv’nin yaz sezonu başarısına gölge düşürmüş gibi görünüyor. Dolardaki yükselişin ardından diğer kanallarda olduğu gibi Show Tv’de belirli önlemler alarak maliyeti yüksek dizilerden uzak durma kararı aldı. Show Tv d eyeni sezonda sadece iki adet yeni dizi ekranlara gelecek.

Show Tv de geçen sezon başarıyı yakalayan Çukur ve Yeni Gelin dizileri yayına devam edecek. Bunun yanında Meleklerin Aşkı dizisi ile de kış sezonu için devam kararı alındı. Böylece geçen sezondan üç dizi yeni sezonda Show Tv ekranlarına taşınmış olacak. Geçen sezonun öenmli programlarından da bazıları ile yollar ayrıldı. Bunların en önemlisi de Güldür Güldür Show diyebiliriz.

Güldür Güldür Show ile yolların ayrılması Show Tv de dengeleri oldukça etkileyecek gibi görünüyor zira bu program en çok izlenen programlardan biriydi. Tiyatro sahnesinden çekimi geröekleşen programın maliyeti de dizilere oranla oldukça düşüktü. Bu nedenle Show Tv oldukça karlı bir işten mahrum kalmış oldu. Güldür Güldür Show yerine yeni bir komedi programı mı yoksa bir dizi mi gelecek bu henüz belli değil. Ayrıca Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin de çekimlerine tamgaz devam edildiğini belirtelim.

Güldür Güldür Neden Kanal Değiştirdi. Detaylar İçin Tıklayın

Show Tv’de Devam Eden Güncel Diziler

Çukur (Pazartesi PT)

Ay Yapım imzalı Çukur dizisi geçen sezonun en flash dizilerinden biriydi. Dizi sezon finalinde oldukça heyecanlı bir yerde kalmıştı. Final sahnesinde gerçekleşen bir saldırı sonrası dizinin neredeyse tüm kadrosu ölümün eşiğine gelmişti. Daha sonrasında da çok sayıda oyuncu Çukur dizisinden ayrıldıklarını açıkladılar. Dizinin yapım ekibi ise bu ayrılıkların doğal olduğunu dizinin yeni takviyelerle kaldığı yerden devam edeceğini açıkladı.

Dizi ayrıca sezon finalide doğru reytinglerde düşüş de yaşamıştı. Çekim maliyetleri de oldukça yüksek olan dizi Show Tv ve yapım ekibini oldukça üzmüştü. Bu nedenle Show Tv dizinin yapım ekibiyle bir araya gelerek diziye bazı yenilikler getirilmesini aksi taktirde final yapılmasını söyledi. Bu nedenle yeni sezonda Çukur dizisi yeni oyuncu kadrosunun yanında farklı konusu ile de izleyicilerinin karşısında olacak.

Yeni Gelin (Cumartesi PT)

Geçen sezonun sürpriz dizilerinden olan Yeni Gelin dizisi yeni sezonda da ekranlara gelmeye devam edecek. Komedi tarzındaki dizi bilindiği üzere Adana’da çekiliyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizi gelecek sezon sonunda final yapacağı söylentileri dolaşsa da reytinglerin durumu bunu değiştirebilir. Geçen sezon sonuna doğru senaryonun durağanlaşması sonrası dizi oldukça eleştiri almıştı. Bakalım dizinin yeni sezondaki akıbeti ne oalcak ?

Meleklerin Aşkı (Perşembe PT)

Yeni sezon için devam edeceği söylense de dizinin gidişatı nedeniyle işinin hiç de kolay olmadığını belirtmeliyiz. Dizinin ekranların en zorlu günü olan Perşembe günü yayınlanması nedenyle oldukça güçlü rakipleri var. Ayrıca Koca Koca Yalanlar (Kanal D) ve Yıllar Sonra (Atv) gibi iki yeni iddialı dizi de Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Eğer dizi gün değiştirirse de bu durum izlenme oranlarını aşşağıya çekebilir.

Show Tv’de Yeni Başlayacak Diziler

Keşke Hiç Büyümeseydik

Show Tv’nin yeni sezondaki en önemli projelerinden biri de Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi.  Sezona erken bir başlangıç yaparak izleyici toplamak niyetinde olan dizi içn Ağustos ayında başlama kararı alındı. Dizi büyük ihtimalle Cuma akşamları ekranlarda olacak. Arka Sokaklar ile Aşk ve Mavi dizisi gibi önemli rakiplerle yarışacak olan dizinin neler yağacağı merak konusu. Dizi oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna da sahip. Dizide 30 yıllık birhikayenin belirli dönemleri anlatılacak.

Keşke Hiç Büyümeseydik Konusu ve Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayın

İki Kız Kardeş

Show Tv ekranlarında yayınlanacağı söylentileri dolaşan dizilerden biri olan İki Kız Kardeş dizisi için daha sonra her hangi bir gelişme yaşanmadı. Dizi ile ilgili ne kanal ne de yapım ekibinden bir haber yok. Bu proje büyük ihtimalle ertelendi ya da rafa kaldırıldı.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Show Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri Yayın Günleri ve Saati” üzerine 1 yorum

  1. &Aynur& dedi ki:

    aa oylemiii???????/
    oleyyyyyyyyyyyy meleklerin aski devam edecek))))))))))))))))))))))))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.