İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Genç Jagdish (Shashank Vyas) Kimdir ?

Ujjainli genç Shashank Vyas, Colours’un  çocuk evliliği ile popüler olan İkimizin Yerine (“Balika Vadhu”) dizisine  Jagdishin genç hali rolü ile girdi.

Jamshedpur’dan Pratyusha Banerjee, Avika Gor’un yerine  Anandi olarak değiştirildiğinden beri izleyiciler, Anandinin eşi olan Jagdishin yani Avinash Mukherjee’nin  yerini kimin alacağını görmek için sabırsızlıkla bekliyorlardı.

23 yaşındaki Vyas, karakterin hakkını vereceğinden emin olduğunu söyledi. Ayrıca Vyas “Bana Hindistan’ın en sevilen ve popüler şovuyla yeteneğimi sergileme fırsatı verdiği için tanrıya minnettarım. Çekimdeki ilk günüm, ‘Balika Vadhu  benim için gerçek bir rüya ve bu aileye kollarımı açarak katılıyorum. Shashank , “En iyi çekimi yaptığından emin olmak için çekimi yapmadan önce senaryo iyice incelediğini” belirtti.

“Avinash Mukherjee tarafından popülerleştirilen Jagdish karakterine adalet sağlayabileceğime eminim” dedi. Shashank, kendisi ve Pratyusha’nın Avika ve Avinash’ın yaptığı gibi kendi kimyalarıyla aynı büyüyü yaratmayı umduklarını söyledi.

“Pratyusha ve ben, Avika ve Avinash’ın izleyicilere sunduğu sihri yaratmak için çok çalışıyoruz. Sıkı çalışmamızın ve özverimizin izleyiciler tarafından kutsanacağından ve sevileceğinden eminim.” dedi.

“Balika Vadhu”, 2008 yılında başlatılır başlatılmaz popüler hale geldi. Eşit derecede genç bir çocuk olan Jagdish ile evli olan çocuk gelin Anandi’yi tasvir ederek başladı. Evliliğinin sıkı geleneklerine bağlı kızın yolculuğunu takip etti.

Kız ergenliğe ulaştığında ailesinin evine gönderilmiş ve yeni beş yıllık bir hikaye ile sıçrama yapmıştı.Beş yıl sonra, Anandi şimdi 18. doğum günü kutlamalarında çok özlediği Jagdish ile buluşacak.( 03 Ağustos 2010 Salı )

dizibilgi google play

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Genç Jagdish (Shashank Vyas) Kimdir ? (1 Yorum)