Şeyla Halis Kimdir (Seven Ne Yapmaz Fatma)

Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin başrollerde yer alacağı  yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturacağı, senaryosunu Bazı Filmler Yazı Grubu’nun kaleme aldığı ve MF Yapım tarafından izleyicisi karşısına çıkacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için geri sayım başladı. 6 eylül çarşamba günü Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan dizide karakterlerde belli olmaya başladı.

Bu karakterlerden biri de Fatma Güldiken olacak. Fatma Gültekin karakterini Şeyla Halis oynayacak. Fatma Güldiken Ozan’ın halası ve tam bir Anadolu kadını… Güçlü ve sert gibi görünürken, bir yanı da yumuşak ve sevgi dolu. Çocukluğundan beri baktığı Nazlı’yı çok seviyor.

Seven Ne Yapmaz Şeyla Halis Kimdir ?

Seven Ne Yapmaz dizisinde Fatma Güldiken karakterini oynayacak olan Şeyla Halis 13 Ocak 1977 yılında İstanbul’da doğdu. 40 yaşındaki Şeyla tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü’nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Cennet Mahallesi dizisinde Menekşe olarak tanındı. Birçok dizi ve tiyatro oyununda rol alan Şehla, Son olarak Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Melek rolünde oynamıştı. Bekir Çiçekdemirle evli olan Şehla’nın  Selin isminde bir de kız çocuğu vardır.

Şehla Halis İnstagram

https://www.instagram.com/seylahalis/?hl=tr

dizibilgi google play