Şevkat Yerimdar

Şevkat Yerimdar Selami Neden Yok Neden Ayrıldı
Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Suzan Aksoy ve Murat Akkoyunlu gibi oyuncuların başrollerde oynadığı ve Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Şevkat Yerimdar dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Dizinin sevilen yüzlerinden..
Şevkat Yerimdar Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği; Şevkat Yerimdar  dizisi için tekrar sete çıkıldı. Şevkat Yerimdar dizisi için daha önce yayına başlanmadan 12 bölüm çekilmiş ve oyuncular tatile çıkmıştı. Şevkat..
dizibilgi google play
Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ?
Başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu ve Burak Demir gibi  oyuncuların paylaştığı “Şevkat Yerimdar” dizisine sürpriz bir oyuncu daha dahil oluyor. Fox TV’de yayınlanan ve reyting rekorları..
Şevkat Yerimdar 8.Bölümde Neler Olacak ?
Yapımcılığını Limon Filmin üstlendiği ekranların sevilen dizisi Şevkat Yerimdar reytingleriyle Limon Filmi güldürüyor. Başrolleri Özgürcan Çevik,Başak Parlak, Salih Kalyon,Suzan Aksoy gibi deneyimli oyuncular paylaşıyordur. Şevkat Yerimdar öfke kontrol sorunu vardır...
Şevkat Yerimdar Ne Zaman Final Yapacak?
Şevkat Yerimdar dizisi ilk bölümü ile 26 mayıs cuma günü izleyicisi karşısına çıktı ve Fox Tv’nin beklediğinin üstünde bir reyting aldı. Şevkat Yerimdar dizisi 1. bölümü ile 4.85 reyting alarak 2017..