Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ?

Başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu ve Burak Demir gibi  oyuncuların paylaştığı “Şevkat Yerimdar” dizisine sürpriz bir oyuncu daha dahil oluyor. Fox TV’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran diziye Uğur Serhan dahil olacak.

Şevkat Yerimdar dizisine dahil olan Uğur Serhan Cemal Sonses karakteriyle sosyal medyada fenomen haline gelmişti. Uğur Serhan Aramızda Kalsın, Sayın Bakanım ve Ağa Kızı isimlerde rol almıştı. Şu günlerde Şevket Çoruh’un başrolünü oynadığı “Frankeştayn” filminde rol alan Uğur Serhan’a başrol alacağı bir film de çekildiği gelen bilgiler arasında.

Uğur Serhan Kimdir ?

Şevkat Yerimdar dizinin yeni transferi Uğur Serhan Malatya doğumlu 2 kardeşi olan Uğur küçük yaşlarda İstanbul’a gelmiş. 1.80 boyundaki Uğur’u Cemal Sonses olarak sosyal medyada fenomen olarak tanıyoruz.

Cemal Sonses Videosu

dizibilgi google play

Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ? (8 Yorum)

    • Herkese akil dagitilirken bazilari nerdeydi acaba lan burası senin özel sms yerinmi dakkasina cvplansin ayrica sen kimsin ayol pardonda aygul aygul tek başına şekilden şekle giriyon (?)
      Herneyse ben dizimi seviyorum kendimede kiziyorum niye ilk blmlerimi izlemedim diye cokkk komik accayip sacmaliklarla dolu dizi fover tezene and ismail onlara çok guluyum ençok neysenn cuma günlerini bekliyom artik

  1. Ya pwki rolu ne bu admin hiç tanimiyom hiçte gormedim herneyse şevkat yerimdarda ben mantik aramiyom valla her sacmaligiyla guluyom hahaaaa