Şevkat Yerimdar Şevkat’in Çırağı Miço Kimdir ? Tolga Koçyiğit

Limon Filmin Her cuma günü yayınladığı Şevkat Yerimdar dizisi Limon Filmin yüzünü güldürmeye başladı. Reyting rekorları kıran dizide rekabet olarak Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar yer alıyor. Başrolleri Özgürcan Çevik,Başak Parlak, Salih Kalyon,Suzan Aksoy gibi deneyimli oyuncular paylaşıyordur. Şevkat Yerimdar öfke kontrol sorunu vardır.Küçük ve hiçte sakin olmayan mahallede hergün işler karışıyor. Şevkat mahalleli ile  kavga ediyor. Ama aynı zamanda mahalleli Şevkatin en yakın arkadaşlarıdır.

Şevkat Yerimdar Şevkatin Çırağı Miço Kimdir ?

Şevkat Yerimdar dizisinde kadro seyircilerin yüzünü güldürmeye yetiyor. Bu kadroda önemli yere sahip olan isimlerden birisi ise Şevkat’in Çırağı Miço’dur. Şevkat Yerimdarın Çırağı Miço sürekli ustasını kızdırır ve aynı zamanda da bir dediğini iki etmez. Mahalleli 8.bölümde de olduğu gibi bir şaka yapılacağı zaman Miçoyu kullanırlar.

Şevkat Yerimdar Tolga Koçyiğit Kimdir ?

Şevkat Yerimdar dizisinde rol alan ileride başarılara imza atabilecek olan Tolga Koçyiğit 2000 doğumludur. 17 Yaşında ve 166 cm boyundadır. Eğitim Öğretim hayatına devam etmektedir. 1 Yaz Gecesi oyunuyla tiyatroya başlayan Tolga Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almıştır.

Şevkat Yerimdar 8.Bölüm Fragmanı:

dizibilgi google play

Şevkat Yerimdar Şevkat’in Çırağı Miço Kimdir ? Tolga Koçyiğit (7 Yorum)

    • Eylulum bugun kizlar kayip zaten serpilim ve zaram yaziyordu onlarda yok gelirler ya diyer sayfada yazdim buraya yizsinlar diye simdi tekrar gireyim bakalim gelmislermi tekrar soylerim gelsin hadi guzelim kendine iyi bak