Şevkat Yerimdar Şevkat Kimdir ? Özgürcan Çevik

yorumsuz
517

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şevkat Yerimdar Şevkat Kimdir ?

Dizide başrol oynayan Şevkat Ankaralıdır. Adaletsizliğe tahammülsüz bir mahalle delikanlısıdır. Öfke kontrol sorunu yaşamaktadır. Çok sinirlidir, çabuk öfkelenir, öfkeye kapılınca ne yapacağı hiç belli olmaz. Daima çulsuzdur çünkü iyiliksever ve çok cömerttir. Özü sözü birdir, dili sivridir. Bütün bunlar karakterinde birleşince başı beladan kurtulmaz. Haksızların karşısına dikilir, muhtaçlara yardım eli uzatır, başına bela alır. Olmadık laylar onu bulur. Hayatı hep macera doludur. Balat’ta yumurta dükkanı vardır.

Şevkat Yerimdar Özgürcan Çevik Kimdir ?

24 Ekim 1983 doğumlu yakışıklı oyuncu Ankaralıdır.  Üniversitesini Hacettepe Turizm bölümünde tamamladı. Daha sonra Özgürcan Çevik Bilkent Üniversitesinde tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Sinema hayatına başlamasında yardımcı olan , Ankara Tiyatrosunda  en iyi yardımcı erkek ödülünü almıştır. 2013 yılında Fatih Harbiye dizisinde Onur rolünü oynayan Özgürcan 2015 de ise Sol Şerit filminde polis rolü almıştır. Şimdi ise  Şevkat Yerimdar dizisinde başrol oyuncusudur.

Related Post

READ  Şevkat Yerimdar Cuma Kimdir ? Murat Akkkoyunlu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın