Şevkat Yerimdar Şevkat Esin’e Evlenme Teklifi Yapacak mı ?

Şevkat Yerimdar dizisi 8. Bölümü ile Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Dizi reyting sıralamalarında ilk sıraya yükselmiş durumda. Şevkat ve Esin arasındaki yakınlaşma da herkes tarafından merak konusu olmaya başladı. Dizinin ilk bölümlerinde birbirinden nefret eden ikili sonradan yakınlaşmaya başlamıştı.

Şevkat Yerimdar dizisi gün geçtikçe reytinglerini yükseltmeyi başarmış total hedef kitlede 7.02 rating ve 23.05 share ile yaz sezonunun en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. Fakir ama gururlu bir yumurtacı ile zengin ama şımarık bir kızın aşk hikayesi anlatan Şevkat Yerimdar’ın son bölümünde Şevkat Esin bir mektup göndererek söyleyeceklerinin dilinin ucunda olduğunu ancak söyleyemediğini itiraf ediyor.

Daha sonra beraber bir yemek yerken Şevkat Esin’e bir yüzük veriyor. Esin kız arkadaşlarının daha önce kendisine söylediği sözlerin doğru olduğunu düşünerek evlenme teklifi aldığını düşünüyor. Mahalledeki herkes Şevkat ile Esin arasında bir yakınlaşma olduğunu bilmektedir zaten.

Şevkat Esin’e evlenme teklifinde bulunacak mı? Bizim tahminimiz bulunmayacak. Çünkü bulunmak istese yüzüğü o şekilde vermezdi diye düşünüyoruz. Ayrıntılar 14 Temmuz Cuma akşamı 20.00 de Fox TV’de

Şevkat Yerimdar 8. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Şevkat Yerimdar Şevkat Esin’e Evlenme Teklifi Yapacak mı ? (7 Yorum)

  1. Lutfen herkesin kendi begendigi dizi olabilir biz sevkat yerimdar bir sey diyor muyuz? Saygimiz sonsuz tum dizilere

  2. Kalp atisina bin ceker sevkatimmmmmm benimmmmmmmm. Cok guzel ve komik bir dizi yuzde yuz evlenecekler

  3. bencede bulunmayacak cunku şevkat daha kendisinin esine aşik oldugunu bilmiyo ne evlenme teklifi