Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir ? Semra Güzel

Burak 24 May 2017 Şevkat Yerimdar  0

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir ?

Temiz kalpli, son derece iyi niyetli bır kızdır. Esin ve Gizem ile liseden beri arkadaşlardır. Daha çok pozitif konularla ilgilidir. Aynı zamanda yaşam koçluğu yapmaktadır. Danışanlarının tümü mutsuz zengin kadınlardır. Bu kadınları mutlu etmeye çalışır.

Şevkat Yerimdar Semra Güzel Kimdir ?

1 Haziran 1988 güzel oyuncu İzmirlidir. 167 cm ve yaklaşık olarak 55 kg olan oyuncu eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Tasarımcılık bölümünde tamamlamıştır. Kariyerinde ilk olarak Alemin Kıralı dizisinde rol almıştır. Daha Sonra Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol almıştır. Semra Güzel daha sonra Kervan 1915 sinema filminde de rol almıştır.

Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı :

Şevkat Yerimdar Selami Neden Yok Neden Ayrıldı
Şevkat Yerimdar Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Şevkat Yerimdar Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir