Şevkat Yerimdar Pascal Kimdir ? Pascal Nouma

yorumsuz
320

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şevkat Yeimdar Pascal Kimdir ?

Antika koleksiyonu yapmak için Cevdet’in dükkanına gider. Önce Cevdet ile ahbap,arkadaş  sonra Şevkat ile yakın arkadaş olur. Cevdet’ten aldığı antika masanın gizli gözünden define haritası çıkar. Şevkat ile define ararken, beklenmedik maceralara sürüklenir.

Şevkat Yerimdar Pascal Nouma Kimdir ?

06 Ocak 1972 doğumlu Kamerun asıllı bir Fransızdır. Asıl mesleği futbol olan Noumayı Türkiyedeki başarılı olan Beşiktaş takımından biliyoruz. Futbolu bıraktıktan sonra türkiyede yaşamaya devam ettirmektedir. Survivor ‘da da başarılı bir performans sergilemiştir.Yüksek bir Türkçe konuşma yeteneği olan Nouma kendini dizi hayatına başlatmıştır.

 

 

Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Tanıtımı :

Related Post

READ  Şevkat Yerimdar Cuma Kimdir ? Murat Akkkoyunlu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın